برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران پرسپولیس:شیرینی ،دهنوی رو بردارو بیار!

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۵ — گل

دهنوی که با یک دستگاه هیوندای جنسیس مشکی صفر کیلومتر به محل تمرین آمده بود در هنگام خروج با استقبال جالب هوادران روبرو شد

تیم پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس آنقدر کوتاه بود که حتی خبرنگاران هم غافلگیر شدندو نیمی از زمان تمرین را از دست دادند.سرخ‌ها که صبح امروز هم تمرین سبکی انجام داده بودند این بار سبک ترین تمرین پیش فصل را انجام دادند و به مدت نیم ساعت تنیس فوتبال بازی کردند.
ظاهرا خود بازیکنان از علی دایی خواسته بودند تا تمرین بعد از ظهر را در ساعت زودتری انجام دهند تا آنها به کارهای خود برسند.
گفته می‌شد یکی دو بازیکن قصد داشتند به شهرهای زادگاه خود بروند و از آنجا که فردا هم خبری از تمرین نیست یک روز را در وطن شان به دور از دغدغه فوتبال و شلوغی تهران خوش بگذرانند که دایی هم با این خواسته آنها موافقت کرد و به جای ساعت پنج و نیم ،ساعت چهار و نیم زمان شروع تمرین بود تا یکی دو خبرنگار خیلی دیر و بعد از پایین تمرین به درفشی فر برسند.
در این تمرین بسیار کوتاه بازیکنان تنیس فوتبال بازی کردند و گلرها با غلامپور زیر آفتاب سوزان تیرماه تمرینات اختصتصی شان را پی گرفتند.
در این تمرین محمد نوری ،رضا نورمحمدی و محسن بنگر حضور نداشتند و حقیقی و کنعانی که با مصدومیت جزئی مواجهند تمرین نکردند.
اما تنها اتفافات جالب تمرین امروز عصر با حضور چهره جدد سرخ‌ها رقم خورد .قاسم دهنوی که با یک دستگاه هیوندای جنسیس مشکی صفر کیلومتر به محل تمرین آمده بود در هنگام خروج با استقبال جالب هوادران روبرو شد و مورد تشویق قرار گرفت.
جالب اینکه وقتی دهنوی این تماشاگران را دید از اتومبیلش پیاده شد و بعد شیرینی را صدا کرد تا با او حرف بزند.در این زمان هواداران فریاد می زدند شیرینی دهنویو بردار و بیار!دهنوی دقایقی بعد و زمان خروج از درفشی فر از سوی همین عده بشدت تحویل گرفته شد.
شیرینی همچنین دقایقی با غلامرضا رضایی صحبت کرد.ظاهرا هنوز مشکلات رضایی با پرسپولیس حل نشده و او به خاطر طلب سال های قبلش فعلا قراردادی امضا نکرده است و صحبت های امروزآنها هم در همین راستا بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391