برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرکت رسمی و ثبت شده پیشکسوتان یا هیأت علی پروین؟

شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

اگر قرار باشد پرسپولیس روزی خصوصی شود و بخشی از سهام به پیشکسوتان این باشگاه واگذار شود، از میان شرکت رسمی و ثبتی پیشکسوتان و هیات علی پروین کدامیک دارای اعتبار خواهند بود؟

تیم پرسپولیس

رئیس جمهور چندی پیش در پاسخ به نامه علی پروین و در خواستهای شفاهی او، نامه ای را برای وزارت ورزش ارسال کرد واگذاری سهام به پیشکسوتان را طرحی خوب توصیف نموده دستور پیگیری این موضوع را داد.

گذشته از اینکه چنین طرحی از روز اول هم مطرح بود و بعضی اعتقاد دارند، این موضوع را حداقل قبل از شروع دوره فعالیت دولت بعدی نباید جدی گرفت ، یک سوال مطرح می شود آنهم این است که اگر یک روز واقعاً قرار به خصوصی سازی پرسپولیس شود و بخواهد بخشی از سهام را هم به پیشکسوتان این باشگاه بدهند ، چه شیوه ای اجرا شده و کدامیک از تشکیلات موجود دارای صلاحیت شناخته خواهد شد.

اگر همین امروز قرار بر واگذاری سهام باشد از میان شرکت پیشکسوتان پرسپولیس که شرکتی رسمی و ثبتی بوده دارای اساسنامه و سایر مسایل قانونی است و گروه علی پروین که هیاتی دور هم جمع شده اند و به جای همه موارد و فاکتورهای قانونی فقط علی پروین را دارد به جای سند و کاغذ و مکتوبات همه چیز روی حرف پروین می چرخد ، کدامیک دارای صلاحیت شناخته خواهند شد؟

آیا اصولاً با این درگیری و برخوردی که وجود دارد ، مصلحتی برای واگذاری بخشی از پرسپولیس به پیشکسوتان وجود خواهد داشت؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391