برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یشنهاد ‌یک میلیارد و ۷۰۰ میلیونی ‌پرسپولیس به ‌پیام صادقیان

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پیام صادقیان زمانی که قصد جدایی از تیم ما را داشت به ما می‌گفت پرسپولیس به من ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون پیشنهاد داده است.

تیم مس کرمان

اصغر فروتن امروز در جلسه معارفه و نشست خبری لوکا بوناچیچ اظهار کرد: زمانی نام باشگاه‌ها برای پیوستن بازیکنان به آنها امتیاز محسوب می‌شد اما امروزه این پول است که برای بازیکنان امتیاز محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: زمانی پرسپولیس و استقلال برای بازیکنان امتیاز بود اما امروزه با هر بازیکنی که برای بستن قرارداد صحبت می‌کنیم صحبت پول می‌کند.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد: پیام صادقیان به ما می‌گفت پرسپولیس به من یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون می‌دهد و سینا عشوری هم می‌گوید استقلال به من گفته فلان مبلغ بالا را به تو می‌دهیم و صلصالی هم که یعنی کاپیتان تیم ما بوده مبلغ بسیار زیادی را از ما طلب می‌کند.

وی با بیان اینکه دوست دارم خبرنگاران به ما کمک کنند تاکید کرد: امیدوارم فصل خوبی را سپری کنیم و من هم با کسب اجازه از استاد یاوری در خانه خودم ماندگار شدم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391