برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی منتظر رسیدن امکانات از اروپا

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

مهرداد پولادی که پیش از این احتمال سفر او به اروپا برای درمان داده می‌شد به احتمال زیاد توسط پزشکان ایرانی در ایران مداوا خواهد شد.

مهرداد پولادی

چند روز پیش کادر پزشکی پرسپولیس از روند رو به بهبودی پولادی ابراز رضایت کرد اما هنوز احتمال جراحی وجود دارد بعضی از متخصصان توصیه کرده اند که وی با تغییر داروها و نوع پانسمان به طور طبیعی بهبود یابد و بعضی دیگر پس از ترمیم اولیه محل زخم برای پوشانده شدن محل توسط پوست جراحی را لازم دانسته اند.

انجام جراحی می‌تواند بازگشت پولادی را کمی عقب بیندازد اما به طور کلی پزشکان از قطعی بودن حل مشکل پولادی گفته اند و حساسیت آنها بر روی روش کار به فوتبالیست بودن مورد بحث زمان مربوط می شود در حال حاضر قیمت ارز آن است که در صورت نیاز به جراحی پس از رسیدن امکانات از خارج از کشور، کار توسط متخصصان ایرانی صورت بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391