برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیم گیری درباره پولادی با کمیسیون پزشکی

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۸ — گل

نوری، علی عسگری و عالیشاه مشکل گوارشی داشتند که اقدامات لازم را در همان مشهد انجام دادیم و کاملا بهبود یافتند.

مهرداد پولادی

مسوول گروه پزشکی تیم پرسپولیس درباره شرایط مهرداد پولادی گفت:« سه‌شنبه گذشته در مراجعه‌ای که به یکی از متخصصان داشتیم زخم را تازه کرد تا روند ترمیم ادامه پیدا کند.پزشک جراح در معاینه روز چهارشنبه از وضعیت ترمیم، رضایت داشت. روز جمعه در مراجعه به کلینیک از زخم نمونه‌برداری شد که برای آزمایش به بیمارستان خاتم‌الانبیاء ارسال شد و جواب امروز دریافت می‌شود.»

وی ادامه داد:«بنابر اعلام گروه پزشکی پرسپولیس امروز معاینه دیگری روی پای پولادی انجام خواهد شد و پس از آن کمیسیون پزشکی براساس معاینه و جواب آزمایش درباره اقدامی که باید روی پای پولادی صورت پذیرد، تصمیم بگیرد. در حال حاضر دو تکنیک مورد نظر جراحان است که یکی از آنها قطعی می‌شود.»

مسوول کادر پزشکی پرسپولیس همچنین درباره مشکلاتی که روز پنجشنبه برای تعدادی از بازیکنان پیش آمد، گفت:«نوری، علی عسگری و عالیشاه مشکل گوارشی داشتند که اقدامات لازم را در همان مشهد انجام دادیم و کاملا بهبود یافتند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391