برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اندر احوالات پارکینگ پرسپولیس؛ پورشه پیدا کردید، جایزه بگیرید!

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۰۹ — گل

آن پورشه‌های رنگارنگ در مدل‌های کاین یا پانامرا که به چند بازیکن گرانقیمت پرسپولیس دادند تا امضا و اثر انگشت بزنند پای برگه‌ای که قراردادشان بود و سندی برای یک فصل حضورشان در ترکیب سرخ ها. سال گذشته تمام شد و امسال از راه رسید.

علی دایی و محمد رویانیان

تفاوت این ۲ سال برای پرسپولیس در این بود که دیگر خبری از پورشه یا بنز و بی‌ام‌و نشده که نشده. علی فتح‌ا...‌زاده در مصاحبه‌ای به رویانیان تاخته و مدعی شده او هنوز به بازیکنان اتومبیل‌های گرانقیمت می‌دهد.
آن هم در روزهایی که این ۲ مدیر در رسانه ملی رفیق یکدیگر هستند اما وقتی کنار هم نیستند می‌شوند دشمن درجه یک هم. همین مصاحبه فتح‌ا...‌زاده دلیلی شده تا رویانیان و بازیکنان پرسپولیس بر سر او خراب شوند و انواع و اقسام مصاحبه‌ها را علیه‌اش انجام بدهند. این مصاحبه‌ها اما دلیلی نمی‌شود تا نگوییم پرسپولیسی‌ها سال گذشته با چند بازیکن به شرط اعطای اتومبیل قرارداد بستند اما می‌خواهیم بررسی کنیم وضعیت فعلی آنها را.
شاید پورشه‌ها را فروخته‌اند و با اتومبیلی جدید به تمرین می‌آیند و شاید هم اصلا پورشه‌ای در کار نبوده. در روزهایی که بحث پورشه بازیکنان پرسپولیس نقل محافل فوتبالی شده با هم مرور می‌کنیم اتومبیل فعلی آنها و به یک نکته جالب می‌رسیم. در تیم فعلی پرسپولیس، هیچ بازیکنی پورشه ندارد و اگر یک پورشه سوار پیدا کنید باید از مدیران این باشگاه جایزه بگیرید. این هم وسیله نقلیه فعلی بازیکنان پرسپولیس، خیلی از آنها اصلا اتومبیل ندارند و خیلی‌های دیگر چندین و چند مسافر همیشگی دارند. پورشه‌ها البته شاید در پارکینگ منازلشان خاک می‌خورند!

بازیکن نوع اتومبیل
نیلسون کوره‌آ با آژانس به تمرین می‌آید
رضا محمدی پژو ۲۰۶
سیدجلال حسینی هیوندای
محسن بنگر اتومبیلش را فروخته اما با آزرای همسرش سر تمرین می‌آید
حسین ماهینی اتومبیل خود را فروخته و مسافر همیشگی سیدجلال است
محمدرضا خانزاده پژو ۲۰۶
رضا نورمحمدی لکسوز مشکی
رضا حقیقی هیوندای
مهرداد کفشگری پژو ۲۰۶
هادی نوروزی پژو
پیام صادقیان اتومبیل ندارد و همراه سیدجلال در تمرین حاضر می‌شود
سیدمهدی سیدصالحی پژو ۲۰۶
غلامرضا رضایی اتومبیل ندارد و آژانس سوار است
قاسم دهنوی جنسیس

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391