برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرشان نوری رفیق جدید حنیف

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — گل

حنیف البته در صحنه ای از تمرین دیروز پرشان را به آغوش کشیده و با گاز گرفتن بازویش محبتش را به میهمان تازه وارد تمرین نشان داده تا برایش تیتر بزنند :"بچه غول و پسر پژمان"

حنیف عمران زاده به خاطر اخلاق عجیب و خاصش با کودکان رابطه بسیار خوبی دارد و تقریبا برای تمام فرزندان همبازی هایش در استقلال همبازی خوبی است!
حنیف که به عبارتی بهترین دوست علی رحمتی پسر سید مهدی به حساب می آید و به قول سید، برادر بزرگتر اوست حالا در تمرین تیمش یک رفیق جدید پیدا کرده و با او دمخور است.
پرشان نوری پسر موطلایی پژمان نوری که دوست دارد مثل پدرش موهای پریشان و بلندی داشته باشد از زمان حضور پدرش در استقلال پای ثابت تمرین آبی هاست.
قبلا تصاویر منتشره پا به توپ از پرشان کنار امیر قلعه نویی در سایت های متخلف دست به دست می‌شد و حالا حنیف عمران زاده با این بازیکن خردسال اما خوش استیل صحبت و تمرین می کند.حنیف البته در صحنه ای از تمرین دیروز پرشان را به آغوش کشیده و با گاز گرفتن بازویش محبتش را به میهمان تازه وارد تمرین نشان داده تا برایش تیتر بزنند :«بچه غول و پسر پژمان».
پرشان قبلا با پیراهن شماره ۹ تیم ملی آرژانتین در تمرین استقلال دیده شده بود اما دیروز پیراهن شماره ۸ آبی که مورد علاقه پدرش بوده را به تن کرده است.
پژمان نوری هم سال‌ها پیراهن شماره ۸ ملوان را به تن می کرد اما در بازی با دیناموکیف شماره ۱۶ پوشید.آیا بعد از رفتن مجتبی جباری ۸ را به پژمان می دهند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391