برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تفاهم‌نامه باشگاه راه‌آهن با مرکز پزشکی فوتبال ایران

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۹ — مهر

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اعلام کرد باشگاه‌ راه‌آهن نخستین باشگاه لیگ برتری است که تفاهم نامه استفاده از خدمات مرکز پزشکی فوتبال ایران را به امضا رساند.

احمد هاشمیان

به نقل از سایت باشگاه راه‌آهن، احمد هاشمیان در خصوص تفاهم نامه‌ای که بین این باشگاه راه‌‎آهن و مرکز پزشکی فوتبال ایران منعقد شده، اظهار داشت: باشگاه راه‌‍آهن با عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت توسعه خدمات پزشکی ایفا گام مهمی در جهت ایجاد بخش پزشکی حرفه‌ای در این باشگاه برداشته است.

وی در همین خصوص افزود: باشگاه راه‌آهن با درک صحیح از نقش مسائل پزشکی، ورزشی در توفیقات تیم‌های فوتبال وابسته به خود در رقابتهای مختلف و با هدف حفظ سرمایه‌های انسانی و مالی باشگاه توجه ویژه‌ای را به مسائل پزشکی کرده و در این مسیر تمامی خدمات پزشکی مورد نیاز خود را زیر نظر متخصصین مرکز پزشکی فوتبال ایران وابسته به شرکت ایفا قرار داده است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بر مبنای این تفاهم نامه، خدمات آموزشی در زمینه مبارزه با دوپینگ، روانپزشکی ورزشی، پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و .... به باشگاه راه‌آهن ارائه می‌شود. ضمن اینکه خدماتی نظیر معاینات پیش از فصل، درمان مصدومان و بازتوانی آنها نیز زیر نظر متخصصان مرکز با همکاری واحد پزشکی خود باشگاه راه‌آهن صورت خواهد گرفت.

هاشمیان همچنین گفت: باشگاه راه‌آهن نخستین باشگاه لیگ برتری است که تفاهم‌نامه استفاده از خدمات پزشکی شرکت ایفا را برای تمامی تیم‌های زیر مجموعه خود به امضا رسانده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391