برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: احمدی‌نژاد به علت افت فشار خون در مراسم تجلیل حاضر نشد

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۴۶ — فارس

معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور به علت خستگی و افت فشار خون در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان شرکت نکرد.

محمدرضا رحیمی در مراسم تقدیر از ورزشکاران ایران عنوان کرد: ما برای تقدیر از قهرمانان و افتخارآفرینان در این مراسم حاضر شدیم که توسط احمدی‌نژاد رئیس جمهور محبوب کشورمان این مراسم طراحی شده بود.

وی ادامه داد: در ایام نزدیک به شب قدر هستیم و تقدیر برگرفته از قدر به معنای انداز‌ه‌گیری است. ما از تمام افتخارآفرینان که پرچم پرافتخار کشورمان را به اهتزاز درآورده‌اند، قدردانی می‌کنیم.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه این مراسم پیشنهاد خود احمدی‌نژاد بوده است، یادآور شد: رئیس جمهور خودش پیشنهاد تا این مراسم برگزار شود اما به خاطر کار سنگین و خستگی و افت فشار خون نتوانست در این مراسم باشکوه حاضر شود و عباسی و بنده را به عنوان نمایندگان خود به این مراسم اعزام کرد.

رحیمی خاطرنشان کرد:‌ ما از طرف رئیس جمهور در این مراسم حاضر هستیم تا از فوتبالیست‌هایی که در ۱۶ سال قبل افتخارآفرینی کرده بودند و همچنین فوتبالیست‌های اخیر که دل مردم را شاد کردند تقدیر و تشکر به عمل آوریم و در کنار این موضوع بازی آنها را هم ببینیم. ما از همه افتخارآفرینان که قلب مردم ایران را شاد کردند به نمایندگی از دولت تقدیر به عمل می‌آوریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391