برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: نیازی نیست به ملی‌پوشان استراحت ۱۵ روزه بدهیم

شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۳ — مهر

مدیرعامل باشگاه سپاهان با تاکید بر اینکه برای حفظ ملی پوشان از مصدومیت احنمالی نیازی نیست به آنها استراحت ۱۵ روزه بدهیم، گفت: هیچ تیمی به بازیکن خود فشار وارد نمی کند چون در نهایت با مصدومیت احتمالی آن بازیکن، آن تیم است که ضربه می خورد.

علیرضا رحیمی ، در خصوص صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل و درخواست کی روش برای استراحت دادن ۱۵ روزه باشگاه‌ها به بازیکنان ملی پوش گفت: من از طرف باشگاه سپاهان و هواداران سپاهان موفقیت بزرگی را که تیم ملی فوتبال ایران بدست آورد به ملت ایران و بویژه هواداران تیم ملی تبریک می گویم. این موفقیت تیم ملی می تواند در آینده فوتبال ایران موثر باشد.

وی در همین خصوص افزود: همه ملت ایران، رسانه ها، مسئولان و اهالی فوتبال ایران برای موفقیت تیم ملی دست به دست یکدیگر دادند و همه در صعود تیم ملی به جام جهانی نقش داشتند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اظهار نظر اخیر کی‌روش مبنی بر اینکه باشگاه‌ها باید برای جلوگیری از مصدومیت احتمالی بازیکنان ملی پوش به آنها استراحت ۱۵ روزه مطلق بدهند، اظهار داشت: مطمئن باشید صعود به جام جهانی برای اولین بار و آخرین بار اتفاق نخواهد افتاد. همه باشگاه‌ها وظیفه دارند به تیم ملی کمک کنند و وظیفه تیم ملی سنگین‌تر خواهد شد چون در آنجا همه دنیا به فوتبال ایران نگاه خواهند کرد نه فقط آسیا.

وی افزود: اما برای حفظ ملی پوشان نیاز نیست به آنها ۱۵ روز استراحت مطلق داد چون در کجای دنیا دیده اید که به یک بازیکن حرفه ای در چنین شرایطی ۱۵ روز استراحت داده شود، ایا فقط تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی راه پیدا کرده است. هر تیمی مربی دارد، مربی بدنساز و ... دارد که شرایط بازیکنان را به خوبی آنالیز می کنند، ضمن اینکه بازیکنان ملی‌پوش نیز در این زمینه با مسئولان مربوطه در تیم مشورت کرده و آنها نیز با وی نهایت همکاری را می کنند.

مدیر عامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: مطمئن باشید هیچ تیمی به بازیکن خود فشار وارد نمی کند چون در نهایت با مصدومیت احتمالی آن بازیکن، آن تیم است که ضربه می خورد. کم پیش می آید که در چنین شرایطی یک بازیکن با کادر فنی تیم خود هماهنگ نباشد.

وی در خصوص وضعیت تیم فوتبال سپاهان در فصل نقل و انتقالات نیز تاکید کرد: تا روز دوشنبه عملکرد ما در فصل نقل و انتقالات کامل خواهد شد ما در دو پست دیگر به دنبال جذب بازیکن هستیم که در این خصوص مذاکرات خوبی را با بازیکنان مربوطه انجام داده ایم. با جذب این دو بازیکن تمام خواسته های کرانچار را در فصل نقل و انتقالات برآورده کردیم.

رحیمی در خصوص اظهار نظر اخیر شجاع خلیل زاده مبنی بر اینکه احتمال پیوستنش به تیم سپاهان بیشتر از پرسپولیس است، گفت: بگذارید در خصوص اسامی بازیکنانی که به طور قطعی به ما پیوسته اند صحبت کنیم بازیکنانی مانند رحمان احمدی، هادی عقیلی، علی حمودی، یعقوب کریمی و قاسم دهنوی شده ایم و خوشحال می شویم که شجاع خلیل زاده نیز به سپاهان بپیوندد.

وی در خصوص پیوستن محمدرضا خلعتبری به تیم فوتبال سپاهان نیز تصریح کرد: ما با خلعتبری مذاکره کرده ایم و طبق قولی که وی داده، اگر در خارج از کشور به فوتبال خود ادامه ندهد قطعا به سپاهان خواهد آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391