برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: به هیچ‌ کس ربطی ندارد ما چگونه قرارداد می‌بندیم

یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۸ — فارس

مدیرعامل باشگاه سپاهان نسبت به شایعات پیرامون عقد قرارداد با جباری واکنش نشان داد.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص شایعاتی که پیرامون رقم‌های پرداختی به بازیکنان سپاهان شنیده می‌شود، اظهار داشت: افتخار می‌کنم که وقتی با هر بازیکنی قرارداد می‌بندم قرارداد ۳۰ بازیکن دیگر را جلوی او می‌گذارم و هر شخصی پا به دفتر من می‌گذارد تنها ۱۰ دقیقه با هم صحبت می‌کنیم و همه چیز نهایی می‌شود.

وی افزود: با هر بازیکنی که قرارداد بستم مفاد قرارداد دیگر بازیکنان را جلویش گذاشته‌ام اما هیچ‌جا خدا نگفته که به سادگی به انسان تهمت بزنند و این همه برای یک تیم حاشیه درست کنند.

مدیرعامل سپاهان در ادامه گفت‌وگو تأکید کرد: البته من اینگونه افراد را درک می‌کنم اما من چه گناهی دارم که باید به خاطر مشکلات تیم‌های دیگر این همه حرف و حدیث برای تیمم درست شود. خدا جواب کسانی که گفتند من با جباری قرارداد دو میلیاردی بستم را می‌دهد.

رحیمی ضمن انتقاد از حرف و حدیث‌های پیش آمده گفت: به هیچکس ربطی ندارد که ما چگونه قرارداد امضاء‌ می‌کنیم اما باید بگویم روی باشگاه ما نظارت وجود دارد که خوشبختانه همه اعضاء با هم یکدل هستند و به همین خاطر است که سپاهان موفق می‌شود.

وی در پایان گفت:‌ وای به حال تیمی که مدیریت و بازیکنانش و بالعکس با یکدیگر همدل و یکدل نیستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391