برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی: استخوان‌بندی تیم ملی را استقلال تشکیل می‌دهد

شنبه، ۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۲ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعتقاد دارد استخوان‌بندی تیم ملی فوتبال از استقلال تشکیل شده است.

امیدوار رضایی

امیدوار رضایی پس از پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: هماهنگی کامل بین هیئت مدیره وجود دارد با دلگرمی که به مدیرعامل دادیم کارها را با جدیت دنبال می‌کنیم. گزارش خوبی هم از نقل و انتقالات ارائه شد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود پرسپولیس یارگیری خوبی داشته و همچنین اختصاص شبکه تلویزیونی و هواپیما به این باشگاه، اظهار داشت: ما به پرسپولیس و تیم رقیب تبریک می‌گوییم. سال گذشته از این تبلیغات زیاد شد و همه فکر می‌کردند استقلال در نقل و انتقالات عقب افتاده است اما حافظه رسانه‌ها خوب است. استقلال کارها را با صبر و آرامش و بدون حاشیه انجام می‌دهد.

رضایی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس امسال نسبت به سال گذشته آماده‌تر شده، گفت: وارد جزئیات نمی‌شویم این تیم قابل احترام است اما ما به کار خودمان می‌پردازیم و خوشبختانه کارهایمان را با قدرت انجام می‌دهیم و به حواشی کاری نداریم. جایگاه استقلال را در آسیا شما می‌بینید و حتی استخوان‌بندی تیم ملی را استقلال تشکیل می‌دهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره مشکلات مالی این باشگاه تصریح کرد: هر سال استقلال این مشکل را دارد و این مسئله به عادت تبدیل شده است. ۲۰ سال است که نداری‌ها جمع شده و به امروز رسیده اما راهکاری برای آن پیدا کردیم.

رضایی در پاسخ به این سؤال که این راهکارها چیست، گفت: برخی از این راهکارها را نمی‌توانیم بگوییم زیرا مورد استفاده دیگران قرار می‌گیرد. پیشنهادات داده شده و موافقات شفاهی گرفته شده اما تا به صورت کتبی نشود نمی‌توانیم کاری کنیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید آیا ممکن است با تغییر دولت آینده برنامه‌های شما هم دستخوش تغییرات شود، عنوان کرد: ما به این موضوع فکر نمی‌کنیم هر دولتی بیاید باید به مردم توجه کند. بخش عظیمی از مردم هوادار استقلال هستند و باید به آنها توجه ویژه‌ای شود. شرایط حتما بهتر می‌شود چرا که شعارهای قوی‌تری برای ورزش و مردم داده شده است.

رضایی درباره بودجه استقلال گفت: بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد از بودجه را مدیریت تعیین می‌کند و این مسئله را باید از مدیریت بپرسیم. ۴۰ درصد باقیمانده از طریق بودجه تعیین می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که نجف نژاد اعلام کرده بودجه واریز شده گفت: قرار است واریز شود.

رضایی در پایان در مورد استعفای فتح الله زاده گفت: آن را جدی نگیرید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391