برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: مطرح شدن نام‌های مختلف مرا عصبانی کرد؛کامبوزیا نیامده من را زد

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جلسه بسیار خوبی را با وزیر ورزش داشتیم و توافقات لازم انجام شد و من به عنوان مدیرعامل باشگاه به کارم ادامه خواهم داد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان با اشاره به جلسه عصر امروز خود با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و تعدادی از اعضای هیئت‌مدیره از جمله علی پروین اظهار داشت: ما جلسه‌ بسیار خوبی را داشتیم و جلسه‌ای بود که در آن با همدیگر گفتیم و خندیدیم و تصمیمات لازم هم گرفته شد. من صحبت‌هایی هم با آقای سجادی داشتم که او هم در جلسه ما حضور داشت. قرار بود نام آقای نامی وزیر ارتباطات برای حضور در هیئت مدیره دو هفته دیگر اعلام شود اما نمی‌دانم شما خبرنگاران چگونه از آن اطلاع‌ یافتید؟

وی ادامه داد: من طی روزهای گذشته لحظات سختی را پشت سر گذاشتم. بسیاری از قراردادهای ما قفل شده بود. برای هر قراردادی که پیش‌قدم می‌شدیم طرف مقابل با تشکیک با ما صحبت می‌کرد چرا که در رسانه‌ها می‌شنید و می‌دید که مدیرعاملی من روی هوا است. حتی جالب است بدانید قرار بود یک ایرانی مقیم خارج مبلغ ۱۱۰هزار دلار طلب وینگادا را پرداخت کند اما او مانده بود با اخباری که در مورد رفتن من از پرسپولیس به گوش می‌رسید این پول را به چه کسی بدهد. چرا که فکر می‌کرد رویانیان رفتنی است و شاید من پول را برای خودم بردارم.

رویانیان تأکید کرد: مدیرعاملی من ابقا شد اما این سمت برای من مهم نیست بلکه برای مهم خدمتگزاری برای مردم است. این بالاترین مقام است که به مردم خدمت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه مسائل باید صاف و روشن عمل می‌شد و اگر قرار بود آقای کامبوزیا به جای من مدیرعامل شود پنهان‌کاری نمی‌خواست. قرار هم بود کامبوزیا مدیرعامل پرسپولیس شود و مقدمات این کار هم انجام شده بود من هم دوست داشتم او مدیرعامل شود اما این مصاحبه‌هایی که او کرد واقعاً جای تعجب داشت.

وی خاطرنشان کرد: اینکه هر هفته در رسانه‌ها نام‌های مختلفی اسم برده شود که به مدیرعاملی پرسپولیس نزدیک شده است و یا جزو هیئت‌مدیره پرسپولیس خواهند شد من را عصبانی کرد و من به همین دلیل مصاحبه‌ای را علیه سجادی انجام دادم. او آدم خوبی است،‌من از او عذرخواهی می‌کنم ولی شرایط پرسپولیس نباید با این قبیل اقدام‌ها و صحبت‌های برخی افراد به حاشیه کشیده شود به همین دلیل هم من اعتراض کردم.

آقای کامبوزیا هم نسبت به ما کم‌لطفی کردند. نیامده به پرسپولیس ما را زدند. حداقل باید به او بگویم اول باید مدیرعاملی‌اش تصویب می‌شد و من هم که جزء هیئت‌مدیره بودم بعد از آن علیه ما مصاحبه می‌کردی اما اینطور رفتار کردن بی‌انصافی است.

رویانیان افزود: کامبوزیا یک فرد زحمت‌کش است و من متأثر و متأسفم از اتفاقاتی که برای او پیش آمد اما نوع ورودش به پرسپولیس و اظهارنظرهایش در مورد حساب و کتابهای پرسپولیس به زبان آورد دقیق نبود.

رویانیان خاطرنشان کرد: من خودم پلیس هستم و سرم در حساب و کتاب است. من می‌دانم حتی این آقایان از ۲۰ سال قبل کجاها بدهکاری دارند. یک برادر بزرگ دیگر در مورد شرکتی که با ما همکاری می‌کرد صحبت‌های ضد و نقیضی مطرح کرده بود اما می‌دانم همان آقای ۱۲ بازیکن به اسم بازیکنان برزیلی وارد فوتبال ما کرد که هیچکدام برزیلی نبودند.من پلیس هستم و حساب و کتاب‌ها را به خوبی می‌دانم اگر هم قرار باشد پرسپولیس در مورد حساب‌و کتابهایش توضیحی بدهد باید به دیوان عالی کشور، سازمان بازرسی کشور ، وزارت ورزش و ارگان‌های مربوطه توضیح بدهد.

رویانیان با بیان این مطلب که با شنیدن اخبار ضد و نقیض از کار کردن در پرسپولیس سرد نشده است، ادامه داد: همین روزهایی که در اصطلاح برای ماندن و یا رفتن من در پرسپولیس جنگ بود من شبانه‌روز برای موفقیت پرسپولیس کار می‌کردم و روحیه‌ام اینطوری بود که تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام دهم.

پرسپولیس ۳۰میلیون هوادار دارد آنها چه گناهی دارند که هر روز در رسانه‌ها اخبار ضد و نقیضی در مورد تیمشان بشنوند. یک بار هم که پرسپولیس زود تمریناتش را شروع کرد و خیلی زود به اردو رفت و یک مربی قوی به نام آقای دایی را استخدام کرد من نمی‌دانم چرا می‌خواهند این تیم را به حاشیه ببرند پس چرا اینقدر برای این تیم حاشیه درست می‌کنند.

رویانیان با اشاره به درخواستش از وزیر ورزش و جوانان برای ابقای علی پروین در هیئت‌مدیره پرسپولیس تأکید کرد: بنده شفاهاً‌و کتباً از آقای وزیر ورزش خواهش کردم که آقای پروین باید در هیئت مدیره پرسپولیس بماند چرا که او نماد پیشکسوتان پرسپولیس است. خوشبختانه کدورت‌هایی هم که بود برطرف شد و من هم از آقای عباسی تشکر می‌کنم که با سعه صدر خود دیدگاه‌ها را پذیرفتند. من الآن متوجه شدم دیدگاه آقای عباسی نسبت به اتفاقاتی که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم نسبت به اتفاقات پرسپولیس که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم متفاوت است و ایشان دیدگه عالی دارد و از ما هم حمایت کرده است.

رویانیان در خصوص مصاحبه‌هایش علیه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال که پس از برنامه ورزش و مردم هفته قبل به وجود آمد، گفت: در آن برنامه آقای فتح‌الله‌زاده صحبتی را در مورد دریافت پورشه و بنز از سوی بازیکنان پرسپولیس عنوان کردند که بعد از این صحبت‌های او بازتاب بسیاری در رسانه‌ها داشت. من هم گفتم این صحبت‌ها خوب نیست سال گذشته با بازیکنان ما تماس می‌گرفتند و صحبت‌های ضد و نقیضی با آنها انجام می‌دادند بر اساس همین رویه به دو تا از بهترین بازیکنان ما ضربه زدند. فتح‌الله زاده را نمی‌گویم یک تیمی هستند که این کارها را می‌کنند. شایعه دادن بنز و پورشه به بازیکنان هم از همین قبیل اخبار بود اخباری که در نهایت به ضرر پرسپولیس شد. تمام دستگاه‌های امنیتی و نظارتی می‌توانند بررسی بکنند که من حتی یک ماشین مدل پائین خارجی هم وارد کشور نکردم. این دستگاه‌های امنیتی می‌توانند به دقت نظر خود را اعلام بکنند اما اینکه این مسئله از دهان فتح‌الله‌زاده خارج شود که بازیکنان پرسپولیس بنز و پورشه گرفته‌اند انصاف نیست و صحیح نبود. این خوب است که من یک چیزهای دیگری را در مورد استقلال و فتح‌الله‌زاده بگویم. من قسم می‌خورم با زبان روزه که سال گذشته بیشترین پولی که به یک بازیکن دادم یک میلیاردو دویست و هفتاد میلیون تومان بود آن هم فقط به یک بازیکن دادم اما پارسال تیم رقیب من به ۵بازیکن خود نفری یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پول داد. من این را با سند می‌گویم در تیم رقیب من یک بازیکن ایرانی وجود داشت که ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان از باشگاه رقیب من پول گرفت. سپاهان و استقلال سال گذشته از ما بیشتر پول هزینه کردند. بیشتر از ما پول به بازیکن دادند اما چون من در فوتبال ناوارد بودم و از بیرون آمدم من را تخریب کردند اما دیگر نمی‌‌گذارم این کار را انجام دهند.

رویانیان با اشاره به انجام کارهای زیرساختی در باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه کارهای خوب دیده نمی‌شود اما من از کارهای زیرساختی در پرسپولیس دست نمی‌کشم و حتی در مدت زمانی که زیر فشار عوامل بیرونی بودم کارهای زیرساختی باشگاه را به خوبی انجام می‌دادم الآن هم به آقای وزیر ورزش گفتم من باید کارهای زیرساختی‌ام را ادامه بدهم.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: من به همراه آقای پروین آقای اکبری، آقای جمشیدی و آقای نامی به عنوان اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391