برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: آنقدر حرف زدم که سایت‌ها هنگ کرده‌اند

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از صحبت‌های زیاد خود گفت:‌ آنقدر امروز صحبت کرده‌ام که سایت‌ها هنگ کرده‌اند.

محمد رویانیان

مراسم رونمایی از نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس در سالن شورای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با ۴۵ دقیقه تأخیر آغاز شد و محمد رویانیان نیز۲۰ دقیقه پس از شروع مراسم وارد جلسه شد.

*در این نشست خبرنگارانی از حوزه دانشگاه و سلامت به همراه خبرنگاران ورزشی حضور داشتند.

*رویانیان پس از حضور در مراسم و قبل از آنکه بخواهد صحبت کند، گفت: اجازه بدهید چند قلوپ از این نوشابه انرژی‌زا بخورم و بعد صحبت کنم که هر چه تلاش کرد در نوشابه باز نشد و سپس یکی از حاضرین یک نوشابه باز شده را به او داد. رویانیان قبل از سر کشیدن از عکاس‌ها خواست که از او عکس بگیرند و بعد از آنکه چند جرعه نوشید گفت: انصافاً خوشمزه است و دوباره نوشابه را سر کشید.

*مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: از فروش نوشابه پرسپولیس کمک مالی زیادی به باشگاه خواهد شد و درآمد زیادی به پرسپولیس می‌رسد.

*رویانیان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: شنبه که می‌خواستم دخترم را برای حضور در کنکور ببرم او یک نوشابه انرژی‌زای خارجی خورد.

*مدیرعامل پرسپولیس عنون کرد: نوشابه‌های انرژی‌زای خارجی به مذاق ما خوش نمی‌آید البته روی قوطی‌حلبی‌های خارجی آرم باشگاه پرسپولیس هم زده بودند خیلی هم گران بود اما نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس یک تولید ملی و سرمایه‌گذاری ملی است. زندگی ایرانی با اروپایی‌ها فرق دارد.

*رویانیان از مسئولان حاضر در جلسه خواست به خبرنگاران هم نوشابه انرژی‌زا داده شود تا آنها نیز مزه آن را بچشند.

*مدیرعامل پرسپولیس در جلسه از خبرنگاران پرسید چه کسی استقلالی است که چند خبرنگار دستشان را بالا آوردند و او اولین نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس را به یکی از خبرنگاران استقلالی داد و گفت: پرسپولیس بنوش. آن خبرنگار هم گفت من از سایت باشگاه استقلال هستم.

*مدیرعامل پرسپولیس همچنین وعده تأسیس فست‌فود پرسپولیس را هم داد به زودی ساندویچ پرسپولیس را هم می‌خوریم.

*وی همچنین عنوان کرد: نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس با مارک استقلال هم توزیع می‌شود. چون شرکت صدراسیستم پاسارگاد با باشگاه استقلال قرارداد سه ساله دارد و نوشابه پرسپولیس و استقلال را توزیع می‌کنیم و قرمز و آبی با هم کل‌کل می‌کنیم.

*نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس با بطری قرمزرنگ و آرم پرسپولیس و نوشابه انرژی‌زای استقلال با بطری آبی‌رنگ است اما رنگ این نوشابه زرد است که برخی به شوخی گفتند اصل این نوشیدنی سپاهانی است.

*رویانیان همچنین از مسئولان تولید این نوشابه پرسید آیا این نوشابه برای خانم‌هایی که می‌خواهند شوهرشان را بزنند خوب است؟

*رویانیان در بخشی از صحبت‌های یکی از مسئولان حاضر در نشست وارد شد و گفت:‌ دکترجان حاشیه نرو نوشابه پرسپولیس را تبیلغ کن.

*قیمت نوشابه انرژی‌زای پرسپولیس ۴هزار و ۵۰۰ تومان است که قرار است یک میلیون و نیم از این بطری در ماه در سراسر کشور توزیع شود.

*رویانیان همچنین در بخشی دیگری از صحبت‌هایش گفت: نوشابه پرسپولیس بخرید تا ما پول در بیاوریم.

*مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به درخواست خبرنگاران ورزشی برای آنکه در مورد جلسات امروزش صحبت کند، گفت: من امروز آنقدر حرف زده‌ام که سایت‌ها هنگ کرده‌اند. دیگر چه سؤالی می‌خواهید بپرسید.

*خبرنگاران به او گفتند در مورد جلسه با تاج و سجادی سؤال داریم که او گفت من به خانه و نوه‌هایم هم سر زده‌ام آیا از آن هم می‌خواهید سؤال بپرسید.

*یکی از خبرنگاران غیرورزشی عنوان کرد: اگر ماهی یک میلیون و نیم بطری نوشابه انرژی‌زا در کشور توزیع شود، ۶میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان درآمد وجود دارد چقدر از این درآمد سهم پرسپولیس است که رویانیان در پاسخ گفت: سؤال خطرناک و خط قرمزی نپرسید زیرا مالیاتی‌ها جلو می‌آیند. یک نفر میلیون‌ها تق‌تقی(نوعی اسباب بازی) فروخت هیچ‌کس از او سؤال نکرد که این اسباب‌بازی را چقدر فروختی حتی داداش و زن‌داداش من هم از این تق‌تقی‌ها می‌زنند اما حالا شما در مورد فروش نوشابه پرسپولیس سؤال می‌کنید!

*رویانیان در مورد میزان درآمد پرسپولیس از فروش این نوشابه گفت: آب‌باریکه‌ای می‌رسد و پول یک بازیکن در می‌آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391