برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: دوست ندارم رضایتنامه انصاری‌فرد را بدهم

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اصلا دوست نداریم رضایت‌نامه کریم انصاری‌فرد را بدهیم اما چون او پسر پرسپولیس است این کار را می‌کنیم.

علی دایی و محمد رویانیان

محمد رویانیان، ابتدا در خصوص دعوتش به برزیل اظهار داشت: ما سه پیشنهاد از تیم‌های برزیلی برای دیدار و پیگیری کارهای اقتصادی، فرهنگی و ورزشی داریم و در حال حاضر در حال بررسی آنها و گرفتن تصمیم نهایی برای مذاکرات هستیم.

وی افزود: هنوز تصمیم نهایی درباره سفرمان به برزیل نگرفته‌ایم اما یکی از این پیشنهادها برای ما خیلی جالب است یعنی پیشنهادی که تیم الشباب برزیل به ما داده و گفته می‌شود حدود ۷ میلیون مسلمان با این تیم که در رده‌های پایه موفق است همکاری دارد. رویانیان در خصوص صحبت‌های فداحسین مالکی مبنی بر دادن آرامش به پرسپولیس نیز گفت: من هم با این حرف موافقم و تمام سعی و تلاشم این است که پرسپولیس آرامش داشته باشد، مطمئن باشید کاری می‌کنم که حاشیه به تیم نفوذ نکند و خودم را درگیر این گونه مسائل می‌کنم تا به تیم لطمه‌ای نخورد.

وی درباره انتقال کریم انصاری‌فرد به تراکتورسازی نیز گفت: راستش را بخواهی دوست نداریم رضایتنامه انصاری‌فرد را بدهیم چون او پسر خوب پرسپولیس است اما باید مشکل این جوان را حل کنیم. ما همه کریم انصاری‌فرد جوان را دوست داریم، حتی دیشب با علی دایی درباره انصاری‌فرد حرف زدم و او نیز بابت اینکه انصاری‌فرد پرسپولیسی نشده ناراحت است، اما بالاخره باید قبول کنیم که دایی هم چاره‌ای جز دفاع از اصول حرفه‌ای و چارچوب‌های مربیگری خود ندارد و او طبق اصول حرفه‌ای این تصمیم را گرفت.

رویانیان ادامه داد: همه این را بدانند انصاری‌فرد مال ماست و چاره‌ای جز این نداریم که فعلا رضایتنامه او را بدهیم، علی رغم میل باطنی‌مان این کار را انجام می‌دهیم و مشکل خاصی نیست و من هم به نوبه خودم برای کریم انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنم اما او باید این را بداند اگر دایی به او حرفی زده فقط به خاطر تذکر بوده چون دلش برای می‌سوزد.

وی در پایان یادآور شد: نکته جالب این است که دایی بیشتر از همه انصاری‌فرد را دوست دارد اما با توجه به چارچوب حرفه‌ای و نظم و انضباط تیمی که در دستور کارش است. بالاخره این تصمیم را گرفته، ما از صمیم قلب برای انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنیم و باز هم با او می‌گویم او پسر پرسپولیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391