برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ۲۵ درصد هزینه‌هایمان با اسپانسر روی پیراهن تامین می‌شود

دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۱ — ایسنا

باشگاه پرسپولیس "بانک گردشگری" را به عنوان اسپانسر خود در فصل جدید انتخاب کرد.

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شب گذشته در ضیافت افطاری بانک گردشگری حاضر شد و قرارداد همکاری با این بانک امضا کرد و قرار شد که بانک گردشگری اسپانسر پرسپولیس در فصل جاری باشد.

رویانیان در این زمینه گفت: از هفته‌های گذشته توافقاتی انجام داده بودیم که منجر به عقد قرارداد فیمابین شد. ما می‌توانیم از طریق اسپانسر پیراهن ۲۰ تا ۲۵ درصد هزینه‌های تیم را در این فصل تامین کنیم.

او با تشکر از سفری، مدیرعامل بانک گردشگری و جهانگیری، رییس گروه گردشگری ایران، ادامه داد: این افراد دیدگاه مثبتی برای این همکاری داشتند. قرار است نام و نشان این بانک در جلو و پشت پیراهن پرسپولیس درج شود. این اولین گام همکاری ما خواهد بود و در آینده با یکدیگر در زمینه توسعه دو طرف همکاری‌های دیگری خواهیم داشت ، چرا که بانک گردشگری در زمینه هلدینگ فعالیت خوبی دارد.

رویانیان در پاسخ به این سوال که رقم قراردادتان با این بانک چقدر است؟ گفت: توافق مطلوبی صورت گرفته و فقط می‌توانم بگویم که ما نزدیک به ۲۵ درصد هزینه‌های مان را با استفاده از این قرارداد پوشش می‌دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391