برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رایزنی‌ها به نتیجه نرسد، رویانیان باید استعفا کند

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۲ — باشگاه خبرنگاران

محمد رویانیان در حال واگذاری بخشی از مسئولیتهای خود در باشگاه پرسپولیس به دیگران است و اگر رایزنی هایش برای ماندن در پرسپولیس به نتیجه نرسد، ظرف روزهای آینده از مدیر عاملی پرسپولیس استعفا کند.

محمد رویانیان

روز شنبه پس از جلسه محمد رویانیان با محمد عباسی بود که خبر ابقای وی منتشر شد؛ موضع رسمی وزیر ورزش این بود که وی فعلا به فعالیت خود ادامه می دهد تا هیئت مدیره جدید تشکیل شود از شواهد موجود کاملا بر می آمد که نتیجه صحبت‌ها به هیچ وجه در حد ادامه کار طولانی مدت محمد رویانیان نبوده است.

وزارت ورزش در واکنش به اخبار مربوطه کاندیداهای مدیر عاملی به هیچ وجه بر ماندن رویانیان تاکید نکرده است. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مدیر عامل پرسپولیس در جلسه روز شنبه خود با وزیر ضمن گلایه از مجموع اتفاقاتی که روی داده است این مساله را مطرح کرد که شان او را حفظ کنند و اگر قرار است برود حداقل خود استعفا کند.

منابع غیر رسمی در این باره می گویند، رویانیان کمی زمان خواسته است تا با جمع و جور کردن کارها و البته به نتیجه رساندن پروژه های که در دست دارد، ثمره تلاش های خود را ببیند.

منابع رسمی در مقابل چنین اخباری سکوت اختیار کرده اند ولی واگذاری بعضی اختیارات اجرایی در باشگاه به قائم مقام را نشانه ای از آماده سازی باشگاه برای تغییرات مدیر فنی می دانند.

در این میان برخی به نکته دیگری اشاره دارند رویانیان هنوز امیدوار به ادامه فعالیت در پرسپولیس و درحال رایزنی است چنانچه رایزنی‌ها به نتیجه برسد، این زمان به دست آمده مثمر ثمر خواهد بود، در غیر این صورت گفته می شود، رویانیان در آینده نزدیک استعفا خواهد کرد ولی این استعفا آرام نخواهد بود.

وزیر ورزش روز دوشنبه در صحبت های خود از عدم ادامه ماموریت محمد رویانیان سخن گفته بود و پس از آن باران چشمه هم مسایلی را مطرح کرد که بوی اجتناب ناپذیر بودن تغییرات در پرسپولیس را می داد. اینها نشان می داد که رویانیان آماده رفتن خواهد شد، از سوی دیگر وزارت ورزش به هیچ وجه در مقابل شایعات مختلف درباره کاندیدهای احتمالی مدیر عاملی موضعگیری نکرده است که این مساله به معنای تایید رفتن رویانیان است حتی یکی از سایت های مربوط با وزارت خود کاندیداهایی را مطرح می کند.

در چنین شرایطی رویانیان امروز کوک تازه ای پیدا کرد، جدا از عقد قرار دادهای جدید وی احتمال رفتن خود را زیر سوال هم برد، حالا باید دید آیا بالاخره رایزنی های مدیر عامل پرسپولیس منجر به آن می شود که دولت برای ادامه ماموریت او به ستاد کل نیروهای مسلح نامه بزند و یا اینکه وی ناچار به استعفا خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391