برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مشاور رویانیان: او قطعا در هیات مدیره می ماند

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — گل

خوشبختانه امسال تیم پرسپولیس در کمال آرامش کارش را شروع کرده و بموقع تمام برنامه های آماده سازی اش را انجام داده است .

محمد جمعه ای مشاور محمد رویانیان که همیشه همراه اوست و رابطه بسیار خوبی با مدیرعامل پرسپولیس دارد قرار است مشاور مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون هم باشد.

وی در خصوص تغییرات احتمالی در راس باشگاه پرسپولیس و موضع گیری رویانیان می گوید:«روز گذشته جلسه ای بین محمد رویانیان و وزیر ورزش برگزار شد و صحبت های مثبتی بین طرفین رد و بدل شده تا ان شاءالله اتفاقی که به صلاح پرسپولیس باشد رخ دهد.»

وی درباره سکوت رویانیان در هفته جاری می گوید:«قرار است ایشان مصاحبه نکند و سکوت کرده است تا وزارت ورزش هم در آرامش اعضای جدید هیات مدیره را مشخص کند و بعد تصمیم گیری های لازم صورت بگیرد.»

چمعه ای می گوید:«خوشبختانه امسال تیم پرسپولیس در کمال آرامش کارش را شروع کرده و بموقع تمام برنامه های آماده سازی اش را انجام داده است .امیدوارم تصمیمی که گرفته می شود به نفع پرسپولیس باشد و در فاصله چند روز تا پایان دولت دهم آرامش این تیم را بهم نریزد.»

وی همچنین می گوید:«در این دو سالی که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بوده اقدامات بسیار مفیدی برای این باشگاه انجام داده که همه اهالی فوتبال و هواداران از آن خبر دارند و نیاز نیست تا من آنها را بازگو کنم.این اقدامات مثل تشکیل شرکت پیشکسوتان و راه اندازی آکادمی که فقط بخش کوچکی از کارهای بزرگ انجام شده طی دو سال اخیر است از مدیری بر آمده که فوتبالی نبوده اما هیچ کس نمی تواند چشم بر این اقداما ت بپوشاند و نادیده اش بگیرد به همین خاطر هم مردم آقای رویانیان را دوست دارند هم اینکه پیشکسوتان علاقه مندند تا با ادامه حضور ایشان در باشگاه پرسپولیس به اهدافی که دارد دست یابد.»
وی در پایان با اعلام بی خبری از تعداد یا اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس می گوید:«فقط می دانم که آقای رویانیان قطعا در هیات مدیره خواهند ماند تا کارهای اقتصادی و فعالیت های مهمی که شروع کرده را به نتیجه برساند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391