برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: به نقطه صفر رسیده‌ایم، گشایش آکادمی پرسپولیس

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۶ — ایسنا

آکادمی باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) افتتاح شد.

تیم پرسپولیس

مراسم افتتاح آکادمی باشگاه پرسپولیس امروز با حضور رویانیان، مالکی، استیلی و جمعی از پیشکسوتان پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این مراسم درباره افتتاح آکادمی، اظهار کرد: خدا را شاکریم که یکی از ساختارهای بنیادی باشگاه افتتاح شده است. پرسپولیس آکادمی رسمی نداشت. ما یک سال پیش به فکر ایجاد این آکادمی افتادیم و بعد از ماه‌ها تلاش و با همکاری دکتر سرمستی و زحمات حمید استیلی به نقطه اجرایی رسیدیم که امروز افتتاح آکادمی را انجام می‌دهیم. آکادمی پرسپولیس کاملا مجهز و دارای برنامه است و با تصویب پنج برنامه کار خود را آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: اولین برنامه بررسی اهداف و پروژه‌های اجرایی آکادمی در سال ۹۲ است. این برنامه دارای ابعاد مختلفی است از جمله CPM و برنامه کنترل تمام طول سال است. ضمن این که ۱۷ برنامه در دستور کار آکادمی است که نخستین برنامه آن در تیر ماه است. همچنین بررسی ساختار تشکیلاتی آکادمی بر اساس آکادمی‌های دنیا انجام شده است. در کنار آن تقویم زمان بندی آکادمی به صورت CPM طراحی شده و بحث بعدی هم کارگاه‌های آموزشی است که در حال حاضر هشت کارگاه در نظر گرفته شده است. همچنین تصویب بودجه برای آکادمی صورت گرفته و در واقع ما با انجام همه این کارها امروز آکادمی را افتتاح می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: رییس آکادمی هم حمید استیلی است از که از ماه‌ها قبل منصوب شده. مدیریت توسعه فوتبال را هم دکتر فرامرزی با خواهش ما پذیرفته‌اند. باید بگویم که روی این کار کاملا مطالعه شده عمل ‌کرده‌ و به هیچ عنوان عجله نکردهایم. ماه‌ها روی این آکادمی تلاش می‌کردیم. کماسی هم رییس مرکز سنجش آکادمی است و رحمان رضایی هم به عنوان مدیر استعدادیابی فعالیت می‌کند. از ناصر ابراهیمی دعوت ‌کرده‌ایم که مدیریت تیم‌های پایه را بپذیرد و بر کارهای سایر مربیان تیم‌های پایه نظارت داشته باشد.

رویانیان در ادامه تصریح کرد: باید اعلام کنم که پرسپولیس مجوز افتتاح مجتمع آموزشی در رده‌های مختلف را گرفته و قرار است به زودی با افتتاح این مدرسه، دانش‌آموزان همه درس‌ها را با محوریت فوتبال مطالعه کنند. باید بگویم که همه این کارها را انجام داده‌ایم و تازه به نقطه صفر رسیده‌ایم. قبل از این زیر صفر بودیم و داشتیم یخ می‌زدیم اما الان که کارمان را شروع ‌کرده‌ایم، می‌توانیم بالای صفر هم برویم. الان که آکادمی افتتاح شده نمی‌گویم که کار زیربنایی ‌کرده‌ایم؛ چرا که تازه صفر شده‌ایم.

رویانیان گفت: در بخش اقتصاد باشگاه یک سیستم‌ توانمند را ایجاد ‌کرده‌ایم که تا سال بعد جواب می‌دهد. این شجاعت را دارم که بگویم که تا الان فقط هزینه کرده‌ام. شما اگر گندم هم به بار بیاورید، در ابتدا باید بکارید، زحمت بکشید، هزینه کنید و بعد به محصول برسید. ما هم منتظر نتیجه‌ کارهایمان هستیم. همچنین در بخش توسعه فوتبال سیستمی بحث محوریت آکادمی طراحی ‌کرده‌ایم که ان‌شاءالله جواب خواهد داد. در واقع این دو بخش ستون‌های اصلی یک باشگاه حرفه‌ای هستند.

محمد رویانیان همچنین در پاسخ به این پرسش که ماجرای آمدن و رفتنش به کجا رسید، بیان کرد: من که نفهمیدم. هواداران و رسانه‌ها هم متوجه نشدند. داغان شدیم از بس که این حرف‌ها را شنیدیم. نمی‌توانم راحت صحبت‌ کنم. به وزیر ورزش ارادت داشته و قبولش دارم. به هر حال شاید او هم تحت فشار باشد اما آخرین خبر این است که من در مدیرعاملی پرسپولیس ابقا شدم.

وی در ادامه با انتقاد از افرادی که آرامش پرسپولیس را بر هم زدند، تصریح کرد: پرسپولیس امسال در آرامش تیم بست و زودتر از همه باشگاه‌ها اردو برپا کرد. نمی‌دانم این انفجار حاشیه از کجا بود. شاید تیم‌های رقیب‌مان دستی بر آتش داشتند اما من با قدرت ادامه خواهم داد.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه تیر انتقادش را به سمت محمدجعفر کامبوزیا نشانه رفت و با لحن بسیار تندی درباره صحبت‌های او در مورد مسائل مالی پرسپولیس افزود: کامبوزیا نه من را دیده و نه پرسپولیس را. او دیوان محاسبات هم نیست که چنین حرف‌هایی می‌زند. زمانی که به پرسپولیس آمدم، مدیران قبلی‌اش را نکوبیدم. یک سال و نیم در این باشگاهم و مدیران قبلی را پیشکسوت خودم می‌دانم اما کسی که نه به باشگاه آمده و نه چیزی را دیده و نه رفته، این حرف‌ها را می‌زند. این که عقلانیت نیست. آدم باید در حرف‌هایش تعقل کند. کامبوزیا هنوز نیامده اما فضایی درست کرده که نمی‌دانم از کجاست. کامبوزیا را روی کاغذ آورده‌اند تا پرسپولیس را به حاشیه ببرند. کاری ندارم چه کسی او را آورده است. اما چه کاره‌ای که راجع به پرسپولیس صحبت می‌کنی؟ نه مدیرعاملی و نه عضو هیات مدیره. چرا سرمربی و بازیکن من را می‌کوبی؟ چرا آدمی را می‌آورید که این طوری حرف بزند؟ از فضای دروغ و ریا خسته‌ام و اگر شما را قبول ندارم، محکم می‌گویم. پشه‌ای روی درخت نشست و بعد به درخت گفت می‌خواهم بلند شوم. درخت در جواب به او گفت، آمدنت را هم نفهمیدم، چه برسد به بلند شدنت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391