برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سید جلال و بنگر ،رویانیان را شیر کردند!

شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

مدیرعامل پرسپولیس کلا آدم عجیبی است و رفتاری غیر قابل پیش بینی دارد

تقریبا تمام آن ۸۰-۷۰ دقیقه ای که بهرام شفیع به مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وقت داد تا حرف هایشان را بزنند یا به شوخی و تکه پرانی این دو بزرگوار به هم گذشت یا اینکه هر دو نفر در اتحادی بی سابقه سپاهان را آماج حملات خود قرار دادند و از ناعدالتی های فوتبال و توزیع نامناسب پول بین باشگاه‌ها گفتند.
در این میان بر خلاف انتظار هیچ بحثی درباره اینکه کدام باشگاه از دیگری بیشتر بودجه گرفته یا کدام یک به بازیکنانش بیشتر پول داده مطرح نشد و هر چه بود به شوخی و خنده گذشت تا این بار همنشینی رویانیان و فتح الله زاده دعوا و حاشیه ای نداشته باشد. و همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.
با این حال در فاصله ۲۴ ساعت بعد از آن همنشینی مسالمت آمیز و دوستانه سران سرخ و آبی رویانیان در مصاحبه ای تند به همتایش در باشگاه رقیب حمله کرده که چرا مساله بنز و پورشه را مطرح می کنید و با این حرف‌ها دنبال تضعیف پرسپولیس هستید و ....
باور کردنی نیست.انگار نه انگار که دیروز همین رویانیان کنار فتح الله زاده نشسته و همین حرف‌ها را می شنید و با خنده جوابی خنده دار می داد!انگار او یادش رفته بود که فتح الله زاده چه گفته و معلوم نیست چرا با این همه تاخیر اقدام به این مصاحبه آتشین کرد ه است؟
آیا او از فتح الله زاده یا شفیع خجالت می کشید یا اینکه اصلا رویه کاری او این است که در اقدامی هماهنگ با فتح الله زاده (!) هر از گاهی علیه همدیگر ومصاحبه کنند و به رسانه‌ها تیتر درشت بدهند؟
شاید هم رویانیان تحت تاثیر مصاحبه های سید جلال حسینی و محسن بنگر که از حرف های فتح الله زاده ناراحت شده بودند ،شیر شده و می خواهد اینطوری حمایتش از بازیکنان خود را اعلام کند؟
در هر حال هر یکی از این حالات درست باشد به نظر می رسد مدیرعامل پرسپولیس کلا آدم عجیبی است و رفتاری غیر قابل پیش بینی دارد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391