برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: انجام اقدامات لازم برای پرداخت بدهی ۱/۳ میلیاردی

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — مهر

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه هیچگاه نگفتم که برای تسویه حساب با بازیکنان و مربیان طلبکار نیاز به ۲۰ میلیارد تومان داریم، گفت: اقدامات لازم را برای پرداخت بدهی ۱/۳ میلیارد تومانی باشگاه جهت رفع منع ثبت قرارداد بازیکنان انجام داده‌ایم.

محمود سالارکیا، در خصوص میزان بدهی این باشگاه که مانع از ثبت قرارداد بازیکنان پرسپولیس می‌شود، گفت: متاسفانه در برخی از رسانه‎ها از قول من اعلام کردند که باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان ۲۰ میلیارد تومان نیاز دارد اما این موضوع صحیح نیست.

وی ادامه داد: طبق رای کمیته انضباطی برای آنکه بتوانیم قرار داد بازیکنان خود را ثبت کنیم، باید بدهی‌هایی که مجموع آنها ۱/۳ میلیارد تومان می‌شود و کمیته انضباطی در خصوص آنها رای صادر کرده است، را پرداخت کنیم. برای پرداخت این بدهی‌ها اقدامات لازم را انجام داده‌ایم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در همین خصوص تاکید کرد: من اعلام کردم مجموع بدهی‌های باشگاه پرسپولیس طی سالیان متوالی ۲۰ میلیارد تومان است و روی صحبت من رئیس کمیته انضباطی نبود بلکه وزارت ورزش و جوانان بود که باید فکری اساسی در این خصوص داشته باشد.

سالارکیا همچنین گفت: خوشبختانه کمیته انضباطی همکاری‌های لازم را در این خصوص با ما انجام داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391