برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهبازی: شکایت‌مان را از خلیل‌زاده پیگیری می‌کنیم

دوشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه مس کرمان، از تصمیم باشگاهش برای پیگیری شکایت باشگاه از شجاع خلیل زاده خبر داد

تیم مس کرمان

شهبازی مدیرعامل مس کرمان در خلال جلسه اتحادیه باشگاه‌های فوتبال، گفت: این جلسه بیشتر با هدف تصویب تغییرات اساسنامه تشکیل شده بود، ولی بحث ما این است که پس از چندین سال از تشکیل اتحادیه جایگاه آن در فوتبال ایران کجاست. اتحادیه باید به جای برگزاری ۱۲ جلسه یک بار به طور جدی از فدراسیون بخواهد که جایگاه واقعی اتحادیه را مشخص کند. زمانی هم که عزیز الله محمدی برای اولین بار رییس اتحادیه شد از او همین را خواسته بودم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان همچنین درباره ماجرای انتقال شجاع خلیل زاده به سپاهان که شکایت کرمانی‌ها را در پی داشت گفت: از نظر ما با توجه به اسناد خلیل زاده هنوز بازیکن مس است. نمی‌دانم که کمیته‌ انضباطی چطور به او اجازه فعالیت داده در حالی که او دو سال با ما قرارداد دارد و به او هم رضایت نامه هم نداده‌ایم. خلیل زاده یک برگه کپی در اختیار دارد که ۱۳ ماه پیش از سوی کسی که حق امضا نداشته امضا شده و اگر همان زمان تا ۷۲ ساعت ثبت نمی‌شد فاقد اعتبار بود و حالا همان برگه پس از ۱۳ ماه ملاک تصمیم کمیته‌ انضباطی شده است.

وی ادامه داد: همان روز که این مساله را فهمیدیم، شکایت کردیم، ولی کمیته‌ انضباطی نه ما را خواست و نه شکایت ما را بررسی کرد و تنها بر اساس شکایت خلیل زاده او را بازیکن آزاد اعلام کرد. من به آقای رفیعی گفته‌ام که کارشان غیر اخلاقی است. ما این مساله را پیگیری می‌کنیم.

شهبازی در ادامه درباره مبلغ قرارداد بازیکنان، گفت: بازیکنان برای خود قیمت‌های کاذب ایجاد می‌کنند و آن وقت باشگاه‌ها فکر می‌کنند که زیر قیمت به آنها پول داده‌اند. ضمن این که باشگاه‌ها به بازیکنانشان همه پول قرارداد را نمی‌دهند. بعضی‌ها که حرفه‌ای هستند همان ابتدا شرط می‌کنند که ۵۰ – ۶۰ درصد قراردادشان را بگیرند. اگر دقت کنید می‌بینید که برخی از باشگاه‌ها به یک بازیکنشان ۹۰ درصد پرداخت کرده‌اند و به دیگران کمتر یا هیچ نداده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391