برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهبازی: به خلیل‌زاده پیشنهاد قرارداد ۱.۲ میلیاردی دادند

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۱ — فارس

دیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: زمانی که خلیل‌زاده با ما قرارداد ۶۰۰ میلیونی می‌بندد و تیم دیگر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون می‌بندد من هم باشم شاید از تیم جدا شوم.

ناصر شهبازی

ناصر شهبازی پس از جلسه باشگاه‌‌های بدهکار با رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ در خصوص بدهی باشگاه مس عنوان کرد ما ۳۸۰ میلیون تومان بدهکار هستیم که این هم مربوط به دو بازیکنمان یعنی رسول کر و بیژن کوشکی می‌شود که باید با آنها تفاهم کنیم.

وی ادامه داد: ما بر سر مسائلی که کمیته انضباطی رای داده بود با این دو بازیکن مشکل داشتیم که باید با جلساتی این موضوع را حل کنیم، بدهی بیش از ۲۵۰ نفر را تسویه کرده‌ایم و بدهی ما در مقابل تیم‌‌هایی که بدهی میلیاردی دارند چیزی نیست.

مدیرعامل باشگاه مس در مورد اینکه آیا قرار شده ۳۰ درصد بودجه باشگاه‌ها به بدهکاران تعلق بگیرد، گفت: این موضوع تصویب شده و صورتجلسه آن را سازمان لیگ و هفت باشگاه بدهکار امضا کرده‌اند تا در نیم‌فصل دوم ۳۰ درصد بودجه خود را به بدهکاران اختصاص دهند. ما باید با دو بازیکن شاکی خود تماس بگیریم و با آنها به تفاهم برسیم.

شهبازی در مورد اینکه آیا باشگاه قطری ادینهو را می‌خواهد، یادآور شد: همه باشگاه‌ها این بازیکن را می‌خواهند اما او بازیکن ماست و ITC او هم صادر شده است.

وی در مورد حواشی که در کرمان به وجود آمده، تصریح کرد: از سال ۸۵ به بعد همیشه پیش از شروع فصل چنین حواشی به وجود می‌آمده، تلاش می‌کنیم تا با قدرت در لیگ حاضر شویم، به هر حال ۱۵۰ الی ۲۰۰ مربی حضور دارند و همه نگاهشان به این تیم است.

شهبازی درباره وضعیت شجاع خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: ما مدارک خود را به کمیته انضباطی تحویل داده‌ایم و مسئولان کمیته انضباطی قرار است تا فردا و یا دوشنبه رای این بازیکن را صادر کنند.

در قراردادی که خلیل‌زاده به ثبت رسانده چند مشکل وجود دارد، او در هیئت فوتبال با مهر باطله قراردادش را ثبت کرده و در تاریخ ۴/۴ این مهر باطل شده بود، رضایتنامه‌ای هم که برای او صادر شده باید بالاترین مسئول باشگاه آن را امضا کند. زمانی که گنجعلی‌خانی در مسافرت بوده اساسا باید یک عضو هیئت مدیره آن را امضا کند و نه اینکه واحدی آن هم با دو امضا مختلف آن را صادر کرده باشد.

وی افزود: بر اساس آیین‌نامه نقل و انتقالات بازیکن تا ۷۲ ساعت باید قرارداد خود را در هیئت فوتبال ثبت کند اگر این اتفاق رخ نداده باشد تمام بازی‌هایی که خلیل‌زاده برای ما انجام داده مشکل دارد و همه بازی‌ها باید سه بر صفر به سود حریف اعلام شود.

وی در مورد اینکه چرا خلیل‌زاده با وجود اینکه از مس رشد کرد می‌خواهد از این تیم جدا شود، گفت: زمانی که ما به او ۶۰۰ میلیون می‌دهیم و باشگاه دیگری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون می‌دهد شاید اگر من هم باشم از این باشگاه می‌روم (با خنده).

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391