برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: لباس ضد گلوله تنم کرده‌ام

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۸ — ایسنا

بازیکن و مربی تیم فوتسال دبیری می‌گوید، لباس ضد گلوله تنش کرده است و آماده هر حاشیه‌ای هست. شمسایی قهرمانی ایران و آسیا را هدف خود خواند.

وحید شمسایی

وحید شمسایی در نشست خبری معرفی‌اش به عنوان بازیکن و مربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: امروز خوشحالم در کنار بزرگانی چون افشین دبیری و همچنین دوستان خبرنگارم هستم. از ۱۲ – ۱۳ سال پیش رفاقت خارج از ورزش با افشین دبیری دارم و او امسال لطف کرد و من را انتخاب کرد. وحید شمسایی همیشه نشان داده هر جا رفته برای قهرمانی تلاش کرده است چه در دوران بازیگری و چه امسال که هم بازیکن هست و هم مربی. هدفم برای قهرمانی است. از بزرگانی مثل امیر شمسایی که خودم را مدیونش می‌دانم، خواهش کردم تا به عنوان آقابالاسر تیم در کنارمان باشد. مجموعه قوی را ساخته‌ایم تا قهرمانی حاصل شود. اگر کش و قوس‌هایی در پیوستنم به این تیم وجود داشت، بیشتر به خاطر کلیات مسئله بود. می‌خواهم کاری را شروع کنم که هدفمند باشد. ما دنبال قهرمانی آسیا هستیم.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که چرا دیگر بازیکنی مثل او در فوتسال ظهور نمی‌کند، تصریح کرد: این حرف یکی از بزرگان فوتبال است که می‌گوید هر ۳۰ سال یک بار پدیده‌ای در سطح دنیا ظهور می‌کند. مانوئل توبیر و فالکائو در فوتسال برزیل آمدند اما دیگر همه بازیکنان در یک سطح هستند. فوتسال ما هم همین است. هرچه جلوتر برویم ستاره‌ها کم شده اما تیم‌ها، تیم می‌شوند. البته ما در چند سال اخیر به دنبال ستاره‌سوزی بودیم نه ستاره پروری. هر کس که به اوج می‌رسید اتفاقاتی را برایش رقم می‌زدند تا از دور خارج شود. ابتدا امیر شمسایی، سپس بابک معصومی، بعد رضا حیدریان در ادامه حسین شمس بعد از آن نوبت من شد و آخرش هم نظری را کنار گذاشتند. این مسیر اشتباه است. امیدوارم در پایان به فوتسال ایران ضربه نخورد. فوتسال ما در سال‌های اخیر افت زیادی داشته و حمایت‌های کمی از آن شده. البته اخیرا شنیدم که یک پایگاه خبری تخصصی به دست جمعی از خبرنگاران فوتسال در حال راه‌اندازی است که اگر این خبر صحت داشته باشد، کمک زیادی به فوتسال خواهد کرد.

سرمربی فصل بعد دبیری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا به بازیکنان فصل قبل این تیم قانع خواهد بود یا به دنبال جذب بازیکنان جدید است مطرح کرد: دبیری بازیکنان متوسطی نداشت. آن‌ها با همین بازیکنان چهارم جدول شدند بنابراین متوسط نیستند اما قطعا در نظر داریم بازیکنان مد نظرمان را جذب کنیم. البته اگر دوستان اجازه دهند و با بازیکنان مورد نظر ما صحبت نکنند. من آمده‌ام برای جنگیدن و موفقیت. اگر بازیکنی هم نگیریم باز هم برای قهرمانی می‌رویم.

شمسایی در ادامه درباره جدا شدن مصطفی نظری و پیوستنش به تیم روسی و همچنین محرومیت ۸ هفته‌ای قلی‌پور خاطرنشان کرد: مصطفی نظری بهترین دروازه‌بان جهان بوده و جایش در تیم ما خالی است. اما او به لحاظ حرفه‌ای به هدفش رسید اما دنیا به پایان نرسیده است. ما گلر خوب زیادی داریم. رضا موثق بسیار توانمند بوده و گزینه اول ما در دروازه است. درباره قلی‌پور هم باید بگویم اگر او صد بازی هم محروم باشد جزو تیم دبیری خواهد بود.

آقای گل جهان همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا آخرین سالی است که در فوتسال پا به توپ می‌شود، گفت: علی دایی روزی جمله خوبی گفت. او معتقد است با سلام و علیک به فوتبال نیامده که با خداحافظی برود. من هنوز هم در ۳۷ سالگی زیر ۷ کیلومتر نمی‌دوم اما نمی‌دانم امروز یا ۱۰ سال دیگر خداحافظی می‌کنم.

سرمربی دبیری همچنین با انتقاد از تغییر چند باره تاریخ شروع لیگ اظهار کرد: تاریخ دقیقی به ما نمی‌دهند فکر کنم باید مهرماه و همراه با شروع مدارس خودکار و کیف‌هایمان را دست بگیریم و لیگ را شروع کنیم!

وحید شمسایی در ادامه نشست خبری در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا به سرمربی‌گری تیم ملی هم فکر می‌کند یا نه خاطرنشان کرد: قبل از جام جهانی دوستان زیادی برای سرمربی‌گری تیم ملی با من صحبت کردند. اما من بعد از مشورت با بزرگان گفتم که این کار هنوز زود است. اصلا من مربی‌گری را دوست ندارم. شاید راهی که می‌روم راهی بزرگی مثل بکن باوئر باشد که یک دوره کوتاه مربی‌گری کرد و بعد از آن به مدیریت رفت. اگر زیرآبم را نزنند می‌خواهم مدیر شوم. فوتسال ما به جای اینکه رو به بالا حرکت کند، رو به سقوط است. الان می‌بینیم تیم ملی با همه نفراتش به تورنمنتی رفته که پیش از این با امیدهایمان شرکت می‌کردیم. جایگاه ما چهارمی جهان است. من امسال مربی‌گری را شروع می‌کنم. تا چند ماه دیگر به مدیریت می‌رسم.

وی همچنین درباره صحبت‌های یکی از خبرنگاران که می‌گفت ممکن است در دوران حضورش در دبیری سنگ‌اندازی‌هایی مخصوص از جانب فدراسیون فوتبال شود، اعلام کرد: از همین الان می‌گویم که لباس ضد گلوله تنم است و آماده هر حاشیه‌ای هستم. امیدوارم خداوند نیز صبر ایوب به من بدهد. من آماده‌ام با هر حاشیه‌ای بجنگم. البته آقایان در ۱۳ سال حضورم این کار را با من کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391