برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: خریدها زیر نظر بوناچیچ انجام می‌شود

جمعه، ۱۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۶ — فارس

کامران شیرزادی گفت: تیم در حال بسته شدن است و تمام خریدها زیر نظر لوکا بوناچیچ انجام می‌شود.

تیم ذوب آهن

کامران شیرزادی در مورد شرایط ذوب آهن گفت: لوکا بوناچیچ سرمربی تیممان از روز گذشته در حال برانداز کردن نیروهای جدید است. او بازیکنان جوان ذوب آهن را در نظر دارد و در تمرین دو روز گذشته آنها را مورد ارزیابی قرار داد. قرار است این مربی تا روز یکشنبه لیست مازاد خود را به مدیریت و هیئت مدیره ارائه کند.

وی افزود: خرید‌هایی که انجام می‌شود زیرنظر بوناچیچ است و این بازیکن هادی تامینی و سایر بازیکنان را درخواست کرده بود تا جذب کند.

شیرزادی در مورد تمرینات ذوب آهن خاطرنشان کرد: از روز چهارشنبه تمرینات شروع شد و طی دو تمرین اول بازیکنان جوان مورد ارزیابی قرار گرفتند. امروز تمرینات تعطیل است و از فردا کارمان به صورت رسمی با حضور نفرات اصلی انجام می‌شود. بازیکنانی مثل قاسم حدادی‌فر، سپهر حیدری، اسماعیل فرهادی و ... به دلیل اینکه مدت زیادی بازی کرده بودند چند روز بیشتر از سایرین تمرین کردند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن یادآور شد: بوناچیچ از وضعیت زمین فولاد‌شهر ابراز رضایت کرده و شرایط را بسیار مساعد اعلام کرده است. او درخواست اردوی خارجی نداشته و می‌خواهد تمرینات را در اصفهان ادامه دهد. حتی چادگان که معمولا می‌رفتیم این بار قرار نیست برویم چرا که او می‌خواهد تیم کامل شود. شاید اگر زود تیم کامل شد دو سه روز برای انجام کارهای هوازی به این شهر سفر کردیم.

شیرزادی در ادامه گفت: لوکا بوناچیچ اعلام کرده به دلیل دوری از حاشیه در حال حاضر مصاحبه‌ای را انجام نمی‌دهد و اگر قرار باشد مصاحبه‌ای بعدا صورت گیرد باید با هماهنگی مدیر رسانه‌ای که خودم هستم این کار انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391