برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پس از تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس و ابقای رویانیان

پنجشنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

پس از جلسه ای که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد مدیر عامل این تیم گفت: لحظات سختی داشتیم .برای حرفهایی که پیش آمد ، عذر می خواهم.

تیم پرسپولیس

پس از اتفاقاتی که امروز چهارشنبه در حواشی باشگاه پرسپولیس رقم خورد، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز در وزارت ورزش و جوانان حضور یافت و با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

در این نشست که اعضای هیات مدیره جدید پرسپولس هم معرفی شدند، محمد رویانیان در سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ابقا شد.

با تأیید اعضا و امضای صورت‌جلسه پس از جلسه امروز هیئت مدیره، اکبری معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.
گفتنی است، با تصمیم جدید وزارت ورزش و جوانان علی پروین، محمد رویانیان، اکبری معاون جوانان وزارت ورزش، جمشیدی مدیرعامل پیشین پیکان، نامی وزیر ارتباطات به عنوان اعضای جدید انتخاب شدند.

بدین ترتیب نژاد فلاح و مالکی دیگر در هیئت مدیره پرسپولیس حضور ندارند.

عذر خواهی می کنم ، لحظات سختی داشتیم ...

محمد رویانیان با اشاره به جلسه عصر امروز اظهار داشت: من طی روزهای گذشته لحظات سختی را پشت سر گذاشتم. بسیاری از قراردادهای ما قفل شده بود. برای هر قراردادی که پیش‌قدم می‌شدیم طرف مقابل با تشکیک با ما صحبت می‌کرد چرا که در رسانه‌ها می‌شنید و می‌دید که مدیرعاملی من روی هوا است. حتی جالب است بدانید قرار بود یک ایرانی مقیم خارج مبلغ ۱۱۰هزار دلار طلب وینگادا را پرداخت کند اما او مانده بود با اخباری که در مورد رفتن من از پرسپولیس به گوش می‌رسید این پول را به چه کسی بدهد. چرا که فکر می‌کرد رویانیان رفتنی است و شاید من پول را برای خودم بردارم.

وی خاطرنشان کرد: اینکه هر هفته در رسانه‌ها نام‌های مختلفی اسم برده شود که به مدیرعاملی پرسپولیس نزدیک شده است و یا جزو هیئت‌مدیره پرسپولیس خواهند شد من را عصبانی کرد و من به همین دلیل مصاحبه‌ای را علیه سجادی انجام دادم. او آدم خوبی است،‌من از او عذرخواهی می‌کنم ولی شرایط پرسپولیس نباید با این قبیل اقدام‌ها و صحبت‌های برخی افراد به حاشیه کشیده شود به همین دلیل هم من اعتراض کردم.

رویانیان با بیان این مطلب که با شنیدن اخبار ضد و نقیض از کار کردن در پرسپولیس سرد نشده است، ادامه داد: همین روزهایی که در اصطلاح برای ماندن و یا رفتن من در پرسپولیس جنگ بود من شبانه‌روز برای موفقیت پرسپولیس کار می‌کردم و روحیه‌ام اینطوری بود که تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام دهم.

رویانیان با اشاره به درخواستش از وزیر ورزش و جوانان برای ابقای علی پروین در هیئت‌مدیره پرسپولیس تأکید کرد: بنده شفاهاً‌و کتباً از آقای وزیر ورزش خواهش کردم که آقای پروین باید در هیئت مدیره پرسپولیس بماند چرا که او نماد پیشکسوتان پرسپولیس است.
خوشبختانه کدورت‌هایی هم که بود برطرف شد و من هم از آقای عباسی تشکر می‌کنم که با سعه صدر خود دیدگاه‌ها را پذیرفتند. من الآن متوجه شدم دیدگاه آقای عباسی نسبت به اتفاقاتی که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم نسبت به اتفاقات پرسپولیس که این روزها در رسانه‌ها می‌شنویم متفاوت است و ایشان دیدگه عالی دارد و از ما هم حمایت کرده است.

رویانیان در خصوص مصاحبه‌هایش علیه علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال که پس از برنامه ورزش و مردم هفته قبل به وجود آمد، گفت: در آن برنامه آقای فتح‌الله‌زاده صحبتی را در مورد دریافت پورشه و بنز از سوی بازیکنان پرسپولیس عنوان کردند که بعد از این صحبت‌های او بازتاب بسیاری در رسانه‌ها داشت. من هم گفتم این صحبت‌ها خوب نیست سال گذشته با بازیکنان ما تماس می‌گرفتند و صحبت‌های ضد و نقیضی با آنها انجام می‌دادند بر اساس همین رویه به دو تا از بهترین بازیکنان ما ضربه زدند. فتح‌الله زاده را نمی‌گویم یک تیمی هستند که این کارها را می‌کنند. شایعه دادن بنز و پورشه به بازیکنان هم از همین قبیل اخبار بود اخباری که در نهایت به ضرر پرسپولیس شد.

رویانیان با اشاره به انجام کارهای زیرساختی در باشگاه پرسپولیس گفت: متأسفانه کارهای خوب دیده نمی‌شود اما من از کارهای زیرساختی در پرسپولیس دست نمی‌کشم و حتی در مدت زمانی که زیر فشار عوامل بیرونی بودم کارهای زیرساختی باشگاه را به خوبی انجام می‌دادم الآن هم به آقای وزیر ورزش گفتم من باید کارهای زیرساختی‌ام را ادامه بدهم.

رویانیان در پایان خاطرنشان کرد: من به همراه آقای پروین آقای اکبری، آقای جمشیدی و آقای نامی به عنوان اعضای هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب شدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391