برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: باشگاه‌ها باید تا پایان امروز تکلیف بدهی شان را مشخص کنند

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

رئیس سازمان لیگ برتر در خصوص تمدید زمان نقل و انتقالات گفت: زمان نقل و انتقالات پنج شنبه به پایان رسیده و دیگر تمدید نشد، فدراسیون فوتبال تا امروز به باشگاه‌ها وقت داده که مدارک خودشان را تکمیل کنند.

مهدی تاج

مهدی تاج گفت: فدراسیون فوتبال تا پایان وقت اداری امروز به باشگاه‌ها فرصت داده تا مدارک خودشان را تکمیل کنند و مهم ترین مدرک عدم بدهی باشگاه هاست که کمیته انضباطی باید عدم بدهی باشگاه‌ها را تایید کند.

رئیس سازمان لیگ برتر ادامه داد: اگر کمیته انضباطی عدم بدهی باشگاهی را تایید نکند، آن باشگاه حق شرکت در مسابقات لیگ برتر را ندارد و هیچ باشگاهی از این امر مستثنی نیست.

وی در خصوص برداشته شدن قانون سقف قرارداد گفت: بازرسی کل کشور نامه ای به سازمان لیگ داده تا ما بودجه باشگاه های دولتی را مورد برسی قرار دهیم بر این اساس ما قانون سقف قرارداد را برداشتیم و به جای آن باشگاه‌ها باید بودجه شان را مشخص کنند.

تاج اظهار داشت: تیم های لیگ برتر باید ۶۰ درصد از بودجه شان را به پول قرارداد بازیکنان، حقوق و دستمزد کادر فنی و اعضای تیمشان اختصاص دهند و ۲۰ درصد دیگر را هم هزینه تیم های پایه شان کنند.

وی درباره اظهارات درودگر درباره پرداخت بدهی باشگاه ملوان توسط سازمان لیگ گفت: هر باشگاهی مختار است که از مطالباتش در هر جایی که می خواهد استفاده کند، باشگاه ملوان هم از این امر مستثنی نیست و می تواند بدهی ۲۵۰ میلیونی خودش را از طریق مطالباتش از سازمان لیگ پرداخت کند.

تاج درباره اردوی ۱۲۰ روزه تیم ملی خاطر نشان کرد: اردوی تیم ملی ۱۲۰ روز نیست، ما برنامه های بازی های لیگ برتر را در حدود ۹۰ روز اردوی تیم ملی تنظیم کرده ایم قرار است جلسه ای با کی روش داشته باشیم تا برنامه های وی را گرفته و بر اساس آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر باشگاه های بدهکار نتوانند بدهی هایشان را تسویه کنند آن وقت برای حضور در لیگ برتر دچار مشکل می شوند.

گفتنی است: باشگاه های بدهکار بر اساس تصمیم سازمان لیگ برتر باید تا وقت اداری امروز تکلیف بدهی هایشان را مشخص کنند و گر نه نمی توانند قرارداد بازیکنان جدید شان را در هیات فوتبال ثبت کنند و دچار مشکل خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391