برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: ۵ ایراد به خود باشگاه‌های بدهکار وارد است

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۳ — فارس

رئیس سازمان لیگ گفت: پنج ایراد به خود باشگاه‌های بدهکار وارد است

مهدی تاج

مهدی تاج پس از پایان جلسه مدیران باشگاه‌های بدهکار در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالیم که تعداد باشگاه‌های بدهکار ما به هفت باشگاه کاهش پیدا کرد و بدهی باشگاه راه‌آهن منتفی شد و مقرر شد بخشی از پول‌هایی که سازمان لیگ از محل طلب باشگاه‌هی بدهکار پرداخت کرده به کمیته انضباطی ارائه شود تا از میزان بدهی‌های آنها کم شود.

همچنین تصویب شد که کمیته‌ای با حضور رئیس کمیته انضباطی، نماینده باشگاه و رئیس سازمان لیگ تشکیل شود تا این کمیته حل اختلاف تکلیف بدهی‌های شکایت شده و شکایت نشده باشگاه‌ها را مشخص کند.

رئیس سازمان لیگ با انتقاد از باشگاه‌های بدهکار گفت: پنج ایراد به باشگاه‌های بدهکار وارد می‌دانم، اول اینکه این باشگاه‌ها باید به شیوه مدیریت مالی خود توجه بیشتری بکنند زیرا برخی پول‌ها پرداخت شده اما اسناد آن موجود نیست. دوم اینکه باشگاه‌های بدهکار در جلسه‌های اعاده دادرسی شرکت نمی‌کنند و وقتی کمیته انضباطی علیه آنها رای صادر می‌کند اعتراض می‌کنند که ما این رای را قبول نداریم.

وی ادامه داد: سومین ایراد این است که یک باشگاه ۱۴ شاکی دارد که مجموعه طلب آنها ۱۰۰ میلیون تومان هم نمی‌شود و بهتر است رضایت این ۱۴ شاکی را جلب کند آن هم فقط با ۱۰۰ میلیون تومان. چهارمین ایراد این است که انتقال بدهی‌های باشگاه‌ها را به سازمان لیگ قبول ندارم و باشگاه‌ها خودشان باید بدهی‌ها را پرداخت کنند و آخرین ایراد اینکه باشگاه‌ها باید بدهی‌های اصلی یا فرعی خود را مشخص کنند، سازمان لیگ چنین قابلیتی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391