برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلسه تاج با مسئولین آکادمی فوتبال برگزار شد

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۹ — فارس

جلسه رئیس سازمان لیگ با رئیس و معاون آکادمی فوتبال عصر امروز برگزار شد.

مهدی تاج

به نقل از سایت سازمان لیگ، نشست مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ با دکتر علیزاده رئیس و رضا گل محمدی معاون آکادمی فوتبال عصر امروز در سازمان لیگ برگزار شد. گل محمدی، درباره این نشست گفت: در جلسه ای که با دکتر علیزاده ریاست آکادمی ملی فوتبال در دفتر تاج داشتیم، گزارشی از اقدامات آکادمی ملی فوتبال در خصوص برنامه راه اندازی آکادمی های فوتبال باشگاه های لیگ برتر بر اساس الزامات AFC و تاکیدات سازمان لیگ خدمت او ارائه کردیم، همچنین گزارش مفصلی از اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهی مدارس فوتبال و برنامه های فستیوال‌های تابستان ۹۲ که به صورت شهرستانی، استانی و منطقه ای که برگزار می‌شود و در پایان شهریور ماه نفرات برگزیده فستیوال‌های مذکور در آکادمی ملی فوتبال ایران شناسایی و از طریق استعدادیاب‌های کمیته جوانان به تیم‌های پایه ملی معرفی می شوند ارائه شد. نقطه قوت این کار اجرای این برنامه‌ها در سراسر کشور با حدود ۹۰۰ مدرسه دارای مجوز و بیش از ۳۵۰۰۰ نفر فوتبال آموز سنین بین ۸ تا ۱۲ سال است که این اقدام از اساسی ترین برنامه های آکادمی ملی فوتبال است که ثمره آن در سال‌های آینده نمود عینی خواهد یافت.

همچنین در ادامه نشست در خصوص همایش بین المللی علم و فوتبال که در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آبان ماه با حضور مقامات فیفا وAFC و بیش از ۷۰۰ شرکت کننده داخلی اعم از کارشناسان و مربیان و دانشجویان تربیت بندی در ایران توسط آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود گزارش مبسوطی ارائه شد.

در پایان این نشست، مهدی تاج ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، قول حمایت کامل از انجام ماموریت‌های محوله به آکادمی را داد و از کلیه دست‌اندرکاران تشکر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391