برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: زمان اردوهای تیم ملی باید کم شود

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۲۴ — فارس

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: با کی‌روش صحبت می‌کنیم تا مدت زمان اردوهای تیم ملی کاهش پیدا کند.

مهدی تاج

مهدی تاج در مورد وضعیت تیم ملی والیبال گفت: نتایج تیم ملی مایه غرور است و ولاسکو در تیم ملی بسیار خوب کار کرده است. کارهای داورزنی در فدراسیون والیبال و پیش از او یزدانی‌خرم باعث پیشرفت والیبال شد. البته شرایط فوتبال با والیبال قابل مقایسه نیست و مناسبات در فوتبال فرق می کند.

وی در مورد وضعیت باشگاه های بدهکار گفت: کمیته انضباطی به درستی اعلام کرده که باشگاه های بدهکار حق حضور در مسابقات را ندارند و پشت این تصمیم فدراسیون منطق حاکم است زیرا برخی باشگاه‌ها بدهی ۶۰۰ یا ۷۰۰ میلیون تومانی دارند و می توانند پول جذب یک بازیکن را برای پرداخت بدهی خود بپردازند البته برخی مدیران باشگاه‌ها می گویند این بدهی مربوط به مدیران گذشته است ولی بالاخره این باشگاه است که بدهکار است. برخی افراد ۴۰ یا ۵۰ میلیون از چهار سال قبل طلب دارند که هنوز پرداخت نشده است.

تاج ادامه داد: قرارداد بازیکنان باشگاه‌ها در هیئت فوتبال به طور امانت مانده است. فدراسیون فوتبال دو روز از سازمان لیگ مهلت خواسته تا باشگاه های بدهکار تکلیف بدهی هایشان را روشن کنند.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه پرسپولیس و استقلال در لیگ شرکت داده نمی شوند، گفت: قرار است باشگاه های بدهکار برای بدهی هایشان تعیین تکلیف کنند و فقط در صورتیکه کمیته انضباطی به ما نامه بزند و بگوید که شرکت فلان باشگاه بدهکار بلامانع است اجازه حضور باشگاه های بدهکار را می دهیم. این باشگاه‌ها باید با طلبکاران خود به توافق برسند و کمیته انضباطی را مجاب کنند که بدهی هایشان پرداخت می شود. ما قاطعیت داریم همانطور که فصل گذشته در اجرای لیگ قاطعیت داشتیم.

تاج در مورد برداشتن قانون سقف قرارداد بازیکنان، گفت: سقف قرارداد بازیکنان عملی نبود و ۳۵۰ میلیون پرداختی به هیچ عنوان رعایت نمی شد و نباید به دروغ گفتن و دروغ شنیدن عادت کنیم بنابراین سقف قرارداد برداشته شد ضمن اینکه فیفا و ای اف سی هم در مورد این قانون به ما نامه نوشتند و گفتند که این قانون اجرایی نیست. بنابراین بر روی بودجه باشگاه‌ها نظارت می کنیم و نامه ای به باشگاه‌ها نوشتم که در آن زارع نماینده سازمان بازرسی کل کشور را به باشگاه های دولتی معرفی کردیم تا او هر اقدامی می خواهد در زمینه باشگاه های دولتی انجام بدهد. باشگاه‌ها فقط اجازه دارند ۶۰ درصد از بودجه خود را صرف خرید بازیکن و مربی بکنند.

تاج در مورد اردوی ۱۲۰ روزه تیم ملی، گفت: این مدت را نبی اعلام کرد اما سازمان لیگ می خواهد مدت زمان اردوهای تیم ملی حداکثر ۹۰ روز باشد و با کی روش در مورد برنامه اش صحبت می کنیم و او باید مدت زمان اردوهای تیم ملی را کم کند. سرمربی تیم ملی برنامه داده و رفته ولی باید با او جلسه بگذاریم. دیروز هم قرار بود با نمازی جلسه بگذاریم که به دلیل جلسه در اداره دارایی این جلسه انجام نشد. ما لیگ را ۱۶ تیمی کردیم تا فشار کمتری به بازیکنان وارد بیاید . اکنون همه متوجه هستند چرا ما لیگ را ۱۶ تیمی کرده ایم. کی روش هم باید بداند بازیکنان از دل لیگ پویا بیرون می آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391