برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشویق رویانیان و دایی و شعار علیه مالکی

سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۸ — باشگاه خبرنگاران

هواداران پرسپولیس در واکنش به بر کناری محمد رویانیان صبح امروز دقایقی را در مقابل درب این باشگاه حضور یافتند.

تیم پرسپولیس

این عده که نسبت به برکناری رویانیان اعتراض داشتند و البته خیلی زود به صورت پراکنده در اطراف باشگاه و بوستان مجاور مشغول گفتگو و بررسی شرایط پرسپولیس شدند.

در ادامه این گزارش آمده است: ۲ تن از هواداران پرسپولیس که یکی از آنها نیز از لیدرهای باشگاه بوده است توسط حراست وزارت ورزشی به دفتر حراست انتقال پیدا کردند تا در مورد اعتراض در مقابل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را ارائه بدهند.

هواداران معترض به سمت وزارت ورزش حرکت کردند.

در خیابان های اطراف وزارت ورزش ترافیک سنگینی حاکم شده است.

مسئول حفاظت فیزیکی حراست وزارت ورزش علی برخورداری با هواداران صحبت کرد و هواداران دوباره به سمت باشگاه پرسپولیس برگشتند تا اجتماع خود ا در آنجا ادامه دهند.

بین هواداران هرکدام یک شاخه گل قرمز تقسیم کردند.

هواداران علیه مالکی و کامبوزیا شعار می دهند و دایی و رویانیان را تشویق می کنند می گویند هرجا جلسه برگزار شود ما هم همانجا جمع می شویم.

لیدرهای معترض که توسط حراست وزارت ورزش گرفته شده بودند، آزاد شدند.

رئیس کانون هواداران پرسپولیس هم در بین هواداران معترض حضور دارد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391