برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل تراکتور : پرونده نقل وانتقالاتی این تیم بسته شد

شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۱ — گل

مدیر عامل تراکتور : پرونده نقل وانتقالاتی این تیم بسته شد

حمید زینتی زاده و حمید زینی زاده

آخرین روز نقل وانتقالات برای تبریزی‌ها از هیجان خاصی برخور دار بود ، تراکتورسازان هر چند تا دقایق پایانی ( ساعت ۲۴ ) روز بیستم تیرماه منتظر یک سورپرایز برای هواداران خود بودند اما ظاهرا رقم نهایی مطرح شده توسط کاپیتان تیم ملی در آخرین رایزنی بر همه امید های سرخ های تبریزی خط بطلان کشید .

برای آگاهی از کم وکیف ماجرا وآخرین وضعیت نقل وانتقالاتی این تیم حمید زینی زاده مدیر عامل این باشگاه به سوالات مختلف جواب داد که از نظرتان می گذرد .

جزئیات مذاکره با نکونام ؟

در اینرابطه با توجه به قرار داد دو ساله این بازیکن با باشگاه استقلال تمامی گفتگو‌ها ورایزنی‌ها حالت شرطی داشت وآن شرط هم چیزی نبود جزء رضایت تیم استقلال که این بازیکن باید نهایتا هر کجا که می خواسته برود ، تراکتور، سپاهان ، پرسپولیس باید آنرا جلب می کرد ، در واقع پیشنهادات وگفتگو های طرفین بیشتر حالت آینده نگری داشت برای زمانی که این بازیکن با استقلال بدلیل پاره ای مسئل مالی وغیره نخواهد ادامه همکاری دهد در حقیقت عامل تعیین کننده در این خصوص تنها خود بازیکن بود و باشگاه طرف معا مله دست اش از هر نظر کوتاه بود.

شرایط اندو؟

او سهمیه بازیکن اسیای است ،شرایط او هم مشابه نکونام است او باید از باشگاه قطری برای عقد قرار داد با تیم جدید رضایت نامه کتبی در دست داشته باشد و فرصت برای این بازیکن برای پیوستن به تیم های داخلی همیشه محفوظ است .

گزینه انصاری فر ؟

در مورد این بازیکن ما هم مذاکراتی را داشته ایم ، این بازیکن خواستار عقد قرار داد مشروط بود او ظاهرا می خواهد ترانسفر شود ، تیم های اروپایی بعد دو سه هفته تمریناتشان را شروع خواهند کرد و انصاری فر می خواهد با حضور در تمرینات آنها وگرفتن نتیجه نهایی ، تکلیف ادامه فوتبال خود را مشخص کند که این شرط وشروط هم نمی تواند برای مربیان وباشگاه‌ها مورد قبول واقع شود.

پرونده نقل وانتقالاتی تراکتور بسته شد ؟

ما سهمیه یک بازیکن داخلی را برای نیم فصل نگه داشتیم ، وپرونده نقل وانتقالاتی ما از این نظر بسته شد .

از بازیکنان خارجی چه خبر ؟

در حل حاضر گیلسون سوارس ومارکو باسارا در تمرینات حضور دارند وطی چند روز اینده در مورد آنها تصمیم نهایی را کادر فنی خواهد گرفت ، اگر مورد تائید نهایی قرار نگرفتند چند گزینه دیگر که از کشور های مالی ، کامرون و نیجریه هستند برای انجام تست در تبریز حضور خواهند یافت ، در خصوص بازیکنان خارجی باید اضافه کنم که اگر بازیکنی درآخرین لیست تیم ملی کشور خود قرار داشته باشد دیگر نیازی به انجام تست فنی از او نخواهد بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391