برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبر خوش برای تراکتوری‌ها ، رای برائت برای ایرانپوریان صادر شد

پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۲ — گل

من بقدری از این اتفاق دچار شوک وناراحتی بودم که بار‌ها اشک هایم در کمیته مبارزه با دوپینگ در آمد

محمد ایرانپوریان از محرومیت پرونده دوپینگ خود تبرئه شد ، او در گفتگوی با خبرنگار سایت گل در خصوص اتفاقات مختلف این ماجرا می گوید :همانطوری که قبلا نیز توضیح داده بودم ، بدلیل عارضه چشمی به دو چشم پزشک مراجعه وهر دو آنها قطره " پرد نی زولن " را برای من تجویز کردند ، بازی با سپاهان که مورد تست قرار گرفتم متاسفا نه بعد مدتی از طرف کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال خبراز مثبت بودن آزمایش وتعلیق شدن فعالیت دادند .

چه دفاعیه ای صورت گرفت که رای برائت صادر شد ؟ ایرانپوریان می گوید : من بقدری از این اتفاق دچار شوک و ناراحتی بودم که بار‌ها اشک هایم در کمیته مبارزه با دوپینگ در آمد ، چراکه بخود اطمینان داشتم وغیر اینمورد ( قطره چشم ) داروی را استفاده نکرده بودم ، البته در این خصوص باید از پزشکان دانشگاه تهران نیز تشکر کنم که با آزمایش های متعدد خود کمیته پزشکی را قانع کردند که آثار این قطره موجب مثبت شدن نتیجه آزمایش شده است .

مدافع تراکتور ضمن اشاره به تلاش های هم تیم های خود ومدیریت باشگاه ودیگر مسولین این تیم می گوید : خدا را شاهد می گیرم که همه بچه های تیم خصوصیت مرا می شناسند و جز صداقت چیز دیگری از من ندیده اند ، به همبن خاطراز همان روز اول همه در تلاش بودند تا از من دفاع کنند همینجا از مدیریت محترم باشگاه جناب زینی زاده ، مجید جلالی ، سرپرست تیم آقای اذرنیا وبخصوص دکتر مولایی که برای دفاع از من تمام توان وتلاش خود را بکار گرفتند تشکر کنم.

تکلیف قرار داد وادامه همکاری با تراکتوری‌ها موضوع دیگری بود که ایرانپوریان توضیح داد : وقتی این موضوع پیش آمد قرار داد من به حالت تعلیق در آمد ، بعد رفع این محرومیت ورای برائت چند پیشنهاد خوب برایم مطرح شد اما با توجه به اینکه مدیون تراکتور وهواداران آن هستم برای خدمت به این تیم اعلام آمادگی کردم ویکسال دیگر در خدمت این تیم خواهم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391