برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری:با دکتر محمدی حرفهایمان را زدیم به جوانها ربطی ندارد

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۸ — گل

پس از حرفهای محسن مسلمان و سینا عشوری پیرامون محمود یاوری با این مربی با تجربه تماس گرفتیم.

محمود یاوری

یاوری درباره حرفهای این دو بازیکن ذوب آهن به سایت گل گفت:استراحت می کنم و نمی خواهم زیاد در این موارد حرف بزنم. اما خیلی کوتاه بگویم که من صحبتهایم را با دکتر سعد محمدی زده ام و به این جوانها ربطی ندارد.
حرفهایی که این دو بچه می زنند سر و ته ندارد و حرفهای خودشان نیست و مشخص است که خط می گیرند.آنهایی که به این دو بازیکن یاد می دهند بعداًاگر وجدان داشته باشند ناراحت می شوند. این دو هم بهتر است بروند دنبال فوتبال و خودشان را وارد این مسائل نکنند.
یاوری در پایان به سایت گل گفت: خبر مثل سبزی خوردن است اگر صبح نخوری تا عصر پژمرده می شود .شما هم بهتر است این مسائل را دنبال نکنید آن دو بازیکن هم حواسشان را بگذارند برای تیم ذوب اهن که با زحمت تلاش و تعهدی که داشتیم آن را در لیگ برتر نگه داشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391