برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زرینچه:اگر مافیای فوتبال بگذارد در استقلال نوبت ماهم می شود

جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۶ — گل

در زمان خودش بازیکن کم حاشیه و بسیار خوش اخلاقی بود.کاپیتان سابق استقلال و بازیکن اسبق تیم ملی را به بهانه بازی منتخب۹۸ و تیم ملی پیدا کردیم تا با او گپی بزنیم.

جواد زرینچه

اما صحبتهای ما از یک گپ جذابتر شد.
مصاحبه جواد زرینچه را بخوانید.
نظرتان در مورد بازی منتخب ۹۸ و تیم ملی چیست؟
بازی جنبه نمادین دارد.آقای احمدی نژاد هم حضور دارند.
خب حضور بر و بچه های قدیمی خیلی جذاب است و یک بازی خوب انجام می شود.البته باور کنید در اینجا نقش مهمی را هواداران به عهده دارند چرا که ما دوست داریم انها را یک بار دیگر ببینیم.
شما از بازیکنان بزرگ تاریخ استقلال هستید چرا زیاد حوالی این باشگاه نیستید؟
استقلال همیشه بچه هایی در اختیارش هست که شرایطش با پرسپولیس فرق می کند.امیر قلعه نوعی و پرویز مظلومی و منصور پور حیدری که چند سالی است مربیگری نمی کند و به نوعی دیگر هستند.
من هم خودم نخواستم زیاد واردش بشوم چرا که اگر بیایی یک سری حواشی به وجود می اید که من دوست ندارم آرامش خودم و خانواده ام را با آن عوض کنم. احتیاجی هم ندارم به هر نحوی که شده است وارد شوم.
یک روز هم نوبت ما می شود و اگر مافیای فوتبال اجازه دهند برای ما هم اتفاق می افتد.
چرا سال ۹۸ در بازی های ابتدایی تیم ملی نبودید اما یکباره فیکس شدید؟
خب من در بازی دوستانه جاماییکا و مجارستان حضور داشتم که بعد از بازی جاماییکا در هتل نشستیم و صحبت کردیم.
آن زمان سرپرست تیم ملی آقای منزوی بود که در کنار او و آقای ایویچ مشغول صحبت کردن بودیم که آقای ایویچ گفت تو بازیکن خیلی خوبی هستی فقط کاش سابقه ملی هم داشتی که من در جواب گفتم من ۱۰ سال است بازیکن ملی هستم که ایویچ وقتی این را شنید از ناراحتی جوری با مشت روی میز زد که نوشابه‌ها از روی میز افتاد.
ببینید مافیای فوتبال تا کجا اطلاعات غلط به او داده بودند.
بعد از آن هم خب ایویچ از من بیشتر استفاده کرد.
یعنی ان زمان هم با شما مشکل داشتند؟
خب بله من همان موقع هم زمان آقای مایلی کهن می خواستم از تیم ملی خداحافظی کنم اما به اصرار دوستانم و به خصوص مرحوم ناصر حجازی که همیشه پشتیبان من بود ادامه دادم.
وضعیت شهرداری یاسوج چطور است؟
خوب است تیم خوب و یکدستی را جمع کرده ایم که الان بعد از ۳بازی تدارکاتی هم توانسته ایم نتایج خوبی بگیریم.
یک بازی با داماش و نفت مسجد سلیمان و استقلال اهواز داشته ایم که برده ایم.اگر خدا بخواهد فکر کنم با حمایت مسئولین و مردم یاسوج می توانیم مدعی اول قهرمانی باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391