برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابرقویی نژاد: خبر برکناری‌ام خنده‌دار است

یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۷ — ایسنا

رییس هیات فوتبال استان اصفهان با تکذیب خبر برکناری‌اش گفت: من فقط در مواجه با چنین خبری می توانم بخندم.

علی اکبر ابرقویی نژاد در واکنش به خبر برکناری‌اش از ریاست هیات فوتبال استان اصفهان و برگزاری معارفه سرپرست جدید این هیات، گفت: بنده رییس هیات فوتبال استان اصفهان هستم و هیچ کسی نمی‌تواند مرا برکنار کند، چون این کار غیر قانونی است. شرط حضور فردی در ریاست هیات فوتبال رای و انتخاب اعضای مجمع است و هر کسی با هر مقامی بخواهد رییس را تغییر دهد، کار غیر قانونی انجام داده است.

وی ادامه داد: احساسم این است که حتی انعکاس چنین رفتارهای غیر قانونی درست نیست و موضوعیت ندارد. اگر این مسائل در رسانه‌ها منتشر شوند، ممکن است به آنها دامن بزند. برکناری‌ام از سوی هر مقامی به جز مجمع بی‌معنی است و من در مقابل چنین کار مسخره‌ای فقط می‌توانم بخندم.

رییس هیات فوتبال استان اصفهان همچنین در واکنش به انتقادهای جواهری، مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: من یک مدیر ۳۵ ساله کلان کشور هستم که در مسائل مختلف تاثیر گذار بوده‌ام. ۱۱ سال رییس هیات فوتبال اصفهان بوده‌ام و در این مدت فوتبال این استان در بهترین وجه در کشور مطرح بوده است. من آدم کوچکی نیستم.

وی در ادامه با انتقاد از جواهری، ‌اظهار کرد: ایشان برای اولین بار و در حالی که یک مورد سابقه مدیریت نداشته به ریاست یک اداره بزرگ منصوب شده و این چنین رفتارهای غیر قانونی انجام می‌دهد. فکر می‌کنم ایشان شش ماه پیش سرپرستی برای هیات فوتبال گذاشته و حالا از آن ناراحت شده و فرد دیگری را منصوب کرده است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391