برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: مجسمه قایقران در دفتر کارم است

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: قایقران اسطوره‌ای برای فوتبال ایران است و تنها مجسمه قایقران در دفتر کارم است.

امیر عابدینی در مورد اتفاقات رخ داده در دربی گیلان و پائین کشیدن مجسمه قایقران اظهار داشت: پیش از بازی هم گفتم که باید کینه‌زدایی کرد نه کینه‌پروری. بارها از تماشاگران دو تیم هم خواستم که اختلافاتشان را در فوتبال کنار بگذارند زیرا مردم دو شهر انزلی و رشت در همه زمینه‌ها با یکدیگر رفیق هستند اما نمی‌دانم چرا به فوتبال که می‌رسد اینقدر با هم مشکل دارند. این کینه مربوط به سالیان دور است، شاید بیش از ۴۰ سال سابقه دارد. باید هنرمان این باشد که کینه‌زدایی کنیم.

وی ادامه داد: در مورد قایقران هم باید بگویم برخی تماشاگران قصد داشتند با مجسمه او عکس بگیرند که این اتفاق افتاد وگرنه همه می‌دانند مرحوم سیروس قایقران یک اسطوره برای فوتبال ایران است و تمام ایران نه فقط مردم گیلان به او احترام می‌گذارند. در دفتر کارم در باشگاه داماش در رشت تنها مجسمه‌ای که در اتاق من است مجمسه سیروز قایقران است.

عابدینی با اشاره به کینه‌توزی برخی در دربی گیلان عنوان کرد: گاهی اوقات کینه مقابل کشوری مثل اسرائیل خوب است اما کینه داخلی معنی ندارد. همه ما مال یک آب و خاک هستیم، کشور ما به اندازه کافی دشمن دارد. باید تلاش کنیم تا این کینه‌ها از بین برود.

عابدینی در مورد اینکه برخی از او و درودگر به خاطر عملکرد ضعیفشان در کینه‌زدایی انتقاد می‌کنند گفت: بیش از ۴۰ سال است که این مشکل در فوتبال گیلان وجود دارد و شاید ۴۰۰ پیشکسوت قبل از من و درودگر تلاش کرده‌اند که این مسئله را حل کنند اما در این کار موفق نبوده‌اند. شاید من به درودگر ۱۰ انتقاد داشته باشم و شاید او من را اصلاً قبول نداشته باشد با این حال من و درودگر از تهران به گیلان نمی‌رویم که تماشاگران را تحریک کنیم من ملوان را به عنوان یک رقیب استانی می‌شناسم و همواره برایش احترام قائلم ما دشمن هم نیستیم همانطوری که زمانی که در پرسپولیس بودم همواره نگاهی محترمانه به استقلال به عنوان یک رقیب داشتم به همین دلیل است که استقلالی‌ها همواره من را دوست دارند و مشکلی با من ندارند.

عابدینی در مورد وضعیت باشگاه داماش گفت: ما تنها تیمی هستیم که حتی یک درصد هم به بازیکنانمان پول ندادیم با این حال بازیکنان ما صدایشان در نمی‌آید، زیرا به تیمشان تعصب دارند البته گاهی اوقات غر می‌زنند تا به گوش من برسد، من هم تلاش کردم تا شرایط را بهتر کنم بعد از بازی با نفت هم بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهم کرد و ممنون بازیکنان و اعضای تیم هستم که در این شرایط با تیم کار می‌کنند. من تا امروز فقط دیون را پرداخت کرده‌ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391