برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: مشت‌زنی بازیکن به چانه مدیرعامل افتخار شده؛کمیته اخلاق فدراسیون چه می‌کند؟

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: مشت‌زنی بازیکن به چانه مدیرعامل در فوتبال افتخار شده است، کمیته اخلاق فدراسیون چه می‌کند؟

امیر عابدینی

امیر عابدینی در مورد مشکلات مالی داماش و تهدید بازیکنان به اعتصاب گفت: بازیکنان ما اعتصاب نمی‌کنند و مشکل هم حل می‌شود. البته بازیکنان ما حق دارند که ناراحت باشند زیرا دریافتی‌ نداشته‌اند. روز گذشته نیز که من به رختکن تیم رفتم هیچ بحثی در مورد مسایل مالی نکردم و بازیکنان شوکه شدند. اما این مسئله حل شده است و کاپیتان داماش با من جلسه دارد و بازیکنان هم تمرین می‌کنند و هم برای بازی به اهواز می‌روند.

وی ادامه داد: در فوتبال ما متاسفانه مشت‌زنی بازیکن بزرگ به چانه مدیرعامل باشگاه افتخار شده است. با این حال بازیکنان داماش مثل پسرها قهر می‌کنند و من هم به عنوان پدر قهر آنها را می‌خرم.

مدیرعامل داماش در مورد اینکه چند درصد از مبلغ قراردادشان را پرداخت می‌کنند، گفت: مبلغ پرداختی ما به درصد نمی‌رسد. ولی همین که پول به باشگاه آمد یعنی اینکه مشکلات در حال حل شدن است، من حتی در قرارداد بازیکنان قید می‌کنم که چه موقع از فصل چه مبلغی باید پرداخت شود.

وی در مورد اینکه نظرش در مورد مشت‌زنی جباری به چانه فتح‌الله‌زاده چیست، گفت: یک اتفاق نادر در فوتبال دنیا رخ داده است. تعجبم هم از فرهنگ‌سازی در فدراسیون فوتبال است. اینکه بازیکنی می‌گوید مشت زدم اما اتفاقی رخ نمی‌دهد. کمیته انضباطی می‌تواند به عنوان مدعی‌العموم و بدون شاکی به این مسئله ورود کند. از طرف دیگر از کمیته اخلاق فدراسیون هم تعجب می‌کنم که اخلاق در فوتبال ما نمره منفی و مثبت ندارد. پس علیپور در فدراسیون چه می‌کند؟ فقط باید به مدل مو و سبیل ایراد گرفت؟

وی ادامه داد: البته می‌گویند فتح‌الله‌زاده فحش داده است. من شاهد این ماجرا نبوده‌ام اما ببینید چه اتفاقی رخ داده که فتح‌الله‌زاده‌ای که اهل فحش نیست، فحش می‌دهد؟ فتح‌الله‌زاده مسایل را با جوک حل می‌کند و با جملات طنز آمیز مسایل را به زیبایی رفع و رجوع می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391