برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین عادل، اولین فردوسی پور+ عکس

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۵۰ — گل

این عکسِ اولین برنامه ی ۹۰ است. در روزهایی که عادل به طور آماتوری به دوربین زل میزد و سعی اش بر این بود که بسیار شمرده و کتابی حرف بزند!

عادل فردوسی پور

دقیقا ۵۴۸۵ روز از اولین برنامه ی عادل فردوسی پور در برنامه ی ۹۰ می گذرد و شاید خود عادل هم فکر این را نمی کرد که برنامه اش تا این حدِ تاثیرگذاری پیش برود و در بین تمام مردم و خانواده‌ها رخنه کند.
نود در طول ۱۵ سال فعالیتش فراز و نشیب های بسیاری داشته است و این برنامه گاهی مرکز جدل های بسیار شدیدی نیز شده است.
شاید تلخ ترین خاطره ی فردوسی پور از برنامه اش آن نودِ ۸۰ دقیقه ای باشد که تمامش را با بغض اجرا کرد و همچنین شیرین ترین آن را می توان برنامه اش با رامبد جوان، حبیب رضایی و سروش صحت نام برد.
نود طی مدت کوتاهی توسط مدیریت وقت سازمان تربیت بدنی به تعطیلی کشیده شد اما همان مدیر هم نتوانست در برابر انتقادهای اقشارِ جامعه ایستادگی کند و این برنامه دوباره توانست به روی آنتن برگردد.
فردوسی پور حالا تبدیل به یه بِرَندِ بسیار پر مخاطب تبدیل شده است. کسی که توانسته ۱۵ سال روی آنتن باشد و هیچ مدیری توان تعطیلی آن را نداشته است.
وی همچنین در سالیان اخیر از سوی مجله ی تایمز جزو ۲۰ شخصیت تاثیر گذار ایران شناخته شد!
این عکسِ اولین برنامه ی ۹۰ است. در روزهایی که عادل به طور آماتوری به دوربین زل میزد و سعی اش بر این بود که بسیار شمرده و کتابی حرف بزند!
۱۵ سال گذشت... خیلی زود..!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391