برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آغاز بلیت‌فروشی اینترنتی دیدار استقلال - صبای قم و پرسپولیس - ملوان

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۵ — فارس

سازمان لیگ اعلام کرد: فروش اینترنتی بلیت دیدار استقلال - صبای قم و پرسپولیس - ملوان آغاز شد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، به اطلاع کلیه تماشاگران محترم می‌رساند جهت رفاه حال شما عزیزان در مسابقه استقلال - صبای قم نیز فقط بلیت موقعیت جایگاه ۶ هزار نفری شامل بلوک‌های یک الی هفت طبقه اول ورزشگاه آزادی، به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد (با توجه به قوانین موجود، بلیت جایگاه فقط برای تیم میزبان است).

در هفته‌های آتی لیگ با آشنایی بیشتر شما عزیزان با فرآیندهای خرید بلیت الکترونیکی مسابقات، فروش اینترنتی بلیت به تمام طبقه اول و در ادامه به کل ورزشگاه توسعه خواهد یافت.

فروش اینترنتی بلیت مسابقه استقلال - صبای قم، راس ساعت ۱۲ صبح ۱۵ مرداد ماه آغاز شده است.

لازم به ذکر است افرادی می‌توانند بلیط اینترنتی این مسابقه را تهیه کنند که قبل از شروع فروش اینترنتی، کارت تهیه کرده و کارت به دست‌شان رسیده باشد. باقی مانده بلیت‌های جایگاه (در صورت وجود) پس از فروش اینترنتی، در ورزشگاه به صورت کارت بی نام به فروش می‌رسد.

خرید اینترنتی بلیت مسابقه پرسپولیس - ملوان بندر انزلی

به اطلاع کلیه تماشاگران محترم می رساند جهت رفاه حال شما عزیزان در مسابقه پرسپولیس تهران - ملوان بندر انزلی نیز فقط بلیت موقعیت جایگاه ۶ هزار نفری شامل بلوک‌های یک الی هفت، طبقه اول ورزشگاه آزادی، به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد (با توجه به قوانین موجود، بلیت جایگاه فقط برای تیم میزبان است.).

در هفته‌های آتی لیگ با آشنایی بیشتر شماعزیزان با فرآیندهای خرید بلیت الکترونیکی مسابقات، فروش اینترنتی بلیت به تمام طبقه اول و در ادامه به کل ورزشگاه توسعه خواهد یافت.

فروش اینترنتی بلیت مسابقه پرسپولیس تهران - ملوان بندر انزلی، راس ساعت ۱۷ مورخ ۱۵ مرداد ماه آغاز شده است.

لازم به ذکر است افرادی می‌توانند بلیت اینترنتی این مسابقه را تهیه نمایند که قبل از شروع فروش اینترنتی، کارت تهیه کرده و کارت به دست‌شان رسیده باشد. باقی مانده بلیت‌های جایگاه (در صورت وجود) پس از فروش اینترنتی، در ورزشگاه بصورت کارت بی‌نام به فروش می رسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391