برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: نماینده کمیته اخلاق فیفا عملکرد هیئت رسیدگی به تخلفات را تایید کرد

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۷ — فارس

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال گفت: نماینده کمیته اخلاق فیفا و AFC عملکرد هیئت رسیدگی به تخلفات را تایید کرد.

علیرضا علیپور

حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در مورد خبر یک روزنامه ورزشی مبنی بر گزارش یک مقام سابق فدراسیون علیه ستاد منشور اخلاقی به فیفا، اظهار داشت: چرا برخی خبرنگاران و یا روزنامه‌های ورزشی خودشان را به زحمت می‌اندازند و با بیان آدرس‌های گنگی مثل یک مقام مسئول سابق فدراسیون فوتبال اخباری را منتشر می‌کنند؟ بهتر است آنها خیلی شفاف سخن بگویند حتی ما می‌توانیم در این راه آنها را کمک کنیم و گزارشی رسمی و مکتوب که به امضای دبیر کل فدراسیون هم رسیده و آن را ترجمه می‌کنیم به این دوستان بدهیم تا آن را به فیفا ارسال کنند.

وی ادامه داد: این ترفندها دیگر نخ‌نما شده است، ستاد منشور اخلاقی و هیئت رسیدگی به تخلفات تمام گزارش‌های خود را حدود چهار ماه قبل به نماینده کمیته اخلاق فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران ارائه کرد و نماینده کمیته اخلاق فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پس از مطالعه و بررسی این موارد و در جلسه‌ای که هادی آیت‌الهی نیز حضور داشت، فدراسیون فوتبال ایران را یک فدراسیون پیشرو در این زمینه نامید. پس بهتر است برخی از خبرنگاران که طیف خاصی هستند و اکنون منافع آنها بعد از مبارزه با دلالی و زد و بند در فوتبال به نوعی به خطر افتاده است‌ از این ترفندهای نخ‌نما شده استفاده نکنند. آنها زمانی به ستاد منشور اخلاقی به این بهانه که فقط به مدل موی بازیکنان ایراد می‌گیرد، حمله می‌کردند و اکنون که هیئت رسیدگی به تخلفات با برخی مربیان متخلف برخورد قاطع و قانونی داشته و کیسه این طیف از خبرنگاران به نوعی خالی شده است، اینگونه به سمت هیئت رسیدگی به تخلفات هجمه می‌کنند.

علیپور تصریح کرد: هیئت رسیدگی به تخلفات کاملا قانونی است و به وظایف قانونی خود در برخورد با متخلفان با دقت و صراحت عمل می‌کند. بهتر است این افراد جنگ روانی به راه نیندازند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391