برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فرد جست، قانون پر!

سه‌شنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۴ — گل

توافقات بین باشگاه با بازیکن و مربی برای فیفا محترم است. این قاعده ای است که این فصل در فوتبال ما هم با توجه به بازنویسی آیین نامه نقل و انتقالات رواج یافته و همه توافقات داخلی می توانند مستند قرار گیرند.

کریم انصاری فرد

به همین دلیل است که به یکباره خبر می رسد توافقنامه سه جانبه پرسپولیس، تراکتور و انصاریفرد کشف شده و تاریخ آن هم مربوط به قبل از پایان دوره نقل و انتقالات بوده و او می تواند روانه تبریز شود. اینکه آیا واقعا تاریخ آن همان تاریخ مندرج در توافقنامه است را با این پرسش مطرح می کنیم که این توافقنامه چرا قبل از بازی پرسپولیس و تراکتور پیدا نشد؟

عدم ثبت فسخ نامه‌ها و ...نزد مراجع فوتبالی موضوعی است که می تواند در فوتبال هزارتوی ما هزاران ماجرای مشابه داستان انصاری فرد را رقم بزند. مهمتر از آن اتکا به آیین نامه ای است که هنوز هیئت رییسه فدراسیون آن ا تایید نکرده و به تصویب آنها نرسیده است. برای این مسائل باید نگران بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391