برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشوبی: افکار تاکتیکی ابراهیم زاده زمان می خواهد

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

۲-۳ تیم دیگر هم به این مدعی‌ها اضافه می شود و باعث جذابیت لیگ می شود البته یکی از همان ۲،۳ تیم خودمان هستیم که باید قدر موقعیت هایمان را بدانیم.

فرزاد آشوبی

راه آهن بالاخره توانست اولین ۳امتیاز لیگ را دشت کند و توانایی های خودش را نشان دهد.در همین رابطه با فرزاد آشوبی یک از گلزنان راه آهن در مقابل فجر صحبت کردیم.
در همین رابطه آشوبی به سایت گل گفت:
بازی خوبی را از خودمان به نمایش نگذاشتیم اما توانستیم نتیجه خوبی برسیم.ما هنوز نتوانستیم آن فرمی را که دوست داریم به دست آوریم.
البته تلاشمان را کردیم و توانستیم بازی را ببریم.
وی در ادامه به سایت گل گفت:
مدعی های امسال که همیشه همان سنتی‌ها هستند اما قطعاً ۲-۳تیم دیگر هم به این مدعی‌ها اضافه می شود و باعث جذابیت لیگ می شود البته یکی از همان ۲،۳ تیم خودمان هستیم که باید قدر مئقعیت عایمان را بدانیم.
آشوبی در پایان گفت:برای هماهنگ شدن با افکار تاکتیکی آقای ابراهیم زاده زمان می خواهیم تا بتوانیم به آن ایده آل خودمان برسیم.
وی در مورد پنالتی و گلی که زد گفت:
خب من پنالتی زن اول تیم هستم و این کار وضیفه ای است برای من که گلزنی کنم.در مورد پنالتی اول هم که نزدم به خاطر این بود که امین منوچهری از من خواهش کرد که بگذارم او بزند و من هم این کار را کردم.، فقط به او گفتم که برو گل بزن...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391