برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برنامه نیم فصل نخست مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد

چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۶ — تسنیم

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فصل ۹۳-۱۳۹۲ مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از ۳۱ شهریور ۹۲ با حضور ۲۶ تیم در ۲ گروه ۱۳ تیمی آغاز خواهد شد و براساس برنامه زمانبندی اواخر اردیبهشت ۹۳ به پایان خواهد رسید.

سازمان لیگ آزادگان اعلام کرده است که حضور تیم مس سنگون ورزقان در لیگ دسته اول هنوز قطعی نشده است، زیرا پرونده این تیم در کمیته استیناف در حال بررسی است و اگر رای این کمیته مبنی بر عدم حضور مس در لیگ دسته اول باشد تیم دیگری جایگزین این تیم می‌شود.

پدیده شاندیز هم امتیاز مس سرچشمه را خریداری کرده و به همین دلیل این تیم در لیگ یک با نام پدیده مشهد حضور خواهد یافت. زمان و مکان رقابت‌ها توسط سازمان لیگ آزادگان متعاقبا اعلام خواهد شد.

- برنامه کامل نیم فصل اول مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

هفته اول
گروه اول:
گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری بندرعباس
صنعت نفت آبادان - گل‌گهر سیرجان
استقلال اهواز - الوند همدان
پدیده مشهد - نساجی مازندران
سیاه‌جامگان مشهد - فولاد یزد
شهرداری یاسوج - نیروی زمینی تهران
- در این هفته گهر دورود استراحت دارد.

گروه دوم:
مس رفسنجان - مس سنگون ورزقان
نفت مسجد‌سلیمان - پاس همدان
ایرانجوان بوشهر - نفت و گاز گچساران
ابومسلم خراسان - آهن بافق یزد
راهیان کرمانشاه - سایپای شمال
داماش ایرانیان - پیکان تهران
- در این هفته آلومینیوم هرمزگان استراحت دارد.

هفته دوم
گروه اول:
گهر دورود - گل‌گهر سیرجان
گیتی‌پسند اصفهان - الوند همدان
استقلال اهواز - فولاد یزد
پدیده مشهد - نیروی زمینی تهران
سیاه‌جامگان مشهد - شهرداری یاسوج
- در این هفته شهرداری بندرعباس استراحت دارد.

گروه دوم:
آلومینیوم هرمزگان - پاس همدان
مس رفسنجان - نفت و گاز گچساران
نفت مسجدسلیمان - آهن بافق یزد
ایرانجوان بوشهر - سایپای شمال
ابومسلم خراسان - پیکان تهران
راهیان کرمانشاه - داماش ایرانیان
- مس سنگون ورزقان در این هفته استراحت دارد.

هفته سوم
گروه اول:
شهرداری بندرعباس - الوند همدان
گهر دورود - نساجی مازندران
گیتی‌پسند اصفهان - فولاد یزد
صنعت نفت آبادان - نیروی زمینی تهران
استقلال اهواز - شهرداری یاسوج
پدیده مشهد - سیاه‌جامگان
- در این هفته گل‌گهر سیرجان استراحت دارد.

گروه دوم:
مس سنگون ورزقان - نفت و گاز گچساران
آلومینیوم هرمزگان - آهن بافق یزد
مس رفسنجان - سایپای شمال
نفت مسجدسلیمان - پیکان تهران
ایرانجوان بوشهر - داماش ایرانیان
ابومسلم خراسان - راهیان کرمانشاه
- در این هفته پاس همدان استراحت دارد.

هفته چهارم
گروه اول:
گل‌گهر سیرجان - نساجی مازندران
شهرداری بندر‌عباس - فولاد یزد
گهر دورود - نیروی زمینی تهران
گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری یاسوج
صنعت نفت آبادان - سیاه‌جامگان مشهد
استقلال اهواز - پدیده مشهد
- در این هفته الوند همدان استراحت دارد.

گروه دوم:
پاس همدان - آهن بافق یزد
مس سنگون ورزقان - سایپای شمال
آلومینیوم هرمزگان - پیکان تهران
مس رفسنجان - داماش ایرانیان
نفت مسجدسلیمان - راهیان کرمانشاه
ایرانجوان بوشهر - ابومسلم خراسان
- در این هفته نفت و گاز گچساران استراحت دارد.

هفته پنجم
گروه اول:
الوند همدان - فولاد یزد
گل‌گهر سیرجان - نیروی زمینی تهران
شهرداری بندرعباس - شهرداری یاسوج
گهر دورود - سیاه‌جامگان مشهد
گیتی‌پسند اصفهان - پدیده مشهد
صنعت نفت آبادان - استقلال اهواز
- در این هفته نساجی مازندران استراحت دارد.

گروه دوم:
نفت و گاز گچساران - سایپای شمال
پاس همدان - پیکان تهران
مس سنگون ورزقان - داماش ایرانیان
آلومینیوم هرمزگان - راهیان کرمانشاه
مس رفسنجان - ابومسلم خراسان
نفت مسجدسلیمان - ایرانجوان بوشهر
- در این هفته آهن بافق یزد استراحت دارد.

هفته ششم
گروه اول:
نساجی مازندران - نیروی زمینی تهران
الوند همدان - شهرداری یاسوج
گل‌گهر سیرجان - سیاه‌جامگان مشهد
شهرداری بندر‌عباس - پدیده مشهد
گهر دورود - استقلال اهواز
گیتی‌پسند اصفهان - صنعت نفت آبادان
- در این هفته فولاد یزد استراحت دارد.

گروه دوم:
آهن بافق یزد - پیکان تهران
نفت و گاز گچساران - داماش ایرانیان
پاس همدان - راهیان کرمانشاه
مس سنگون ورزقان - ابومسلم خراسان
آلومینیوم هرمزگان - ایرانجوان بوشهر
مس رفسنجان - نفت مسجد‌سلیمان
- در این هفته سایپای شمال استراحت دارد.

هفته هفتم
گروه اول:
فولاد یزد - شهرداری یاسوج
نساجی مازندران - سیاه‌جامگان مشهد
الوند همدان - پدیده مشهد
گل‌گهر سیرجان - استقلال اهواز
شهرداری بندرعباس - صنعت نفت آبادان
گهر دورود - گیتی‌پسند اصفهان
- در این هفته نیروی زمینی تهران استراحت دارد.

گروه دوم:
سایپای شمال - داماش ایرانیان
آهن بافق یزد - راهیان کرمانشاه
نفت و گاز گچساران - ابومسلم خراسان
پاس همدان - ایرانجوان بوشهر
مس سنگون ورزقان - نفت مسجد‌سلیمان
آلومینیوم هرمزگان - مس رفسنجان
- در این هفته پیکان تهران استراحت دارد.

هفته هشتم
گروه اول:
نیروی زمینی تهران - سیاه‌جامگان مشهد
فولاد یزد - پدیده مشهد
نساجی مازندران - استقلال اهواز
الوند همدان - صنعت نفت آبادان
گل‌گهر سیرجان - گیتی‌پسند اصفهان
شهرداری بندر‌عباس - گهر دورود
- در این هفته شهرداری یاسوج استراحت دارد.

گروه دوم:
پیکان تهران - راهیان کرمانشاه
سایپای شمال - ابومسلم خراسان
آهن بافق یزد - ایرانجوان بوشهر
نفت و گاز گچساران - نفت مسجد‌سلیمان
پاس همدان - مس رفسنجان
مس سنگون ورزقان - آلومینیوم هرمزگان
- در این هفته داماش ایرانیان استراحت دارد.

هفته نهم
گروه اول:
شهرداری یاسوج - پدیده مشهد
نیروی زمینی تهران - استقلال اهواز
فولاد یزد - صنعت نفت آبادان
نساجی مازندران - گیتی‌پسند اصفهان
الوند همدان - گهر دورود
گل‌گهر سیرجان - شهرداری بندر‌عباس
- در این هفته سیاه‌جامگان مشهد استراحت دارد.

گروه دوم:
داماش ایرانیان - ابومسلم خراسان
پیکان تهران - ایرانجوان بوشهر
سایپای شمال - نفت مسجدسلیمان
آهن بافق یزد - مس رفسنجان
نفت و گاز گچساران - آلومینیوم هرمزگان
پاس همدان - مس سنگون ورزقان
- در این هفته راهیان کرمانشاه استراحت دارد.

هفته دهم
گروه اول:
سیاه‌جامگان مشهد - استقلال اهواز
شهرداری یاسوج - صنعت نفت آبادان
نیروی زمینی تهران - گیتی‌پسند اصفهان
فولاد یزد - گهر دورود
نساجی مازندران - شهرداری بندرعباس
الوند همدان - گل‌گهر سیرجان
- در این هفته پدیده مشهد استراحت دارد.

گروه دوم:
راهیان کرمانشاه - ایرانجوان بوشهر
داماش ایرانیان - نفت مسجدسلیمان
پیکان تهران - مس رفسنجان
سایپای شمال - آلومینیوم هرمزگان
آهن بافق یزد - مس سنگون ورزقان
نفت و گاز گچساران - پاس همدان
- در این هفته ابومسلم مشهد استراحت دارد.

هفته یازدهم
گروه اول:
پدیده مشهد - صنعت نفت آبادان
سیاه‌جامگان مشهد - گیتی‌پسند اصفهان
شهرداری یاسوج - گهر دورود
نیروی زمینی تهران - شهرداری بندرعباس
فولاد یزد - گل‌گهر سیرجان
نساجی مازندران - الوند همدان
- در این هفته استقلال اهواز استراحت دارد.

گروه دوم:
ابومسلم خراسان - نفت مسجدسلیمان
راهیان کرمانشاه - مس رفسنجان
داماش ایرانیان - آلومینیوم هرمزگان
پیکان تهران - مس سنگون ورزقان
سایپای شمال - پاس همدان
آهن بافق یزد - نفت و گاز گچساران
- در این هفته ایرانجوان بوشهر استراحت دارد.

هفته دوازدهم
گروه اول:
استقلال اهواز - گیتی‌پسند اصفهان
پدیده مشهد - گهر دورود
سیاه‌جامگان مشهد - شهرداری بندر‌عباس
شهرداری یاسوج - گل‌گهر سیرجان
نیروی زمینی تهران - الوند همدان
فولاد یزد - نساجی مازندران
- در این هفته صنعت نفت آبادان استراحت دارد.

گروه دوم:
ایرانجوان بوشهر - مس رفسنجان
ابومسلم خراسان - آلومینیوم هرمزگان
راهیان کرمانشاه - مس سنگون ورزقان
داماش ایرانیان - پاس همدان
پیکان تهران - نفت و گاز گچساران
سایپای شمال - آهن بافق یزد
- در این هفته نفت مسجد‌سلیمان استراحت دارد.

هفته سیزدهم
گروه اول:
صنعت نفت آبادان - گهر دورود
استقلال اهواز - شهرداری بندرعباس
پدیده‌ مشهد - گل‌گهر سیرجان
سیاه‌جامگان مشهد - الوند همدان
شهرداری یاسوج - نساجی مازندران
نیروی زمینی تهران - فولاد یزد
- در این هفته گیتی‌پسند استراحت دارد.

گروه دوم:
نفت مسجد‌سلیمان - آلومینیوم هرمزگان
ایرانجوان بوشهر - مس سنگون ورزقان
ابومسلم خراسان - پاس همدان
راهیان کرمانشاه - نفت و گاز گچساران
داماش ایرانیان - آهن بافق یزد
پیکان تهران - سایپای شمال
- در این هفته مس رفسنجان استراحت دارد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391