برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساور: من در امور باشگاه پرسپولیس دخالتی نمی‌کنم

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۲۱ — گل

عبدالرضا ساور، معاون مدیریت منابع انسانی وزارت ورزش هر گونه نقل قول منتشر شده از سوی خود در مورد باشگاه های پرسپولیس و استقلال را تکذیب کرد.

وی درباره تغییرات احتمالی باشگاه پرسپولیس به سایت فوتبال ایران می‌گوید: وزیر از من نخواسته در این مورد دخالت کنم. بنابراین من به خودم اجازه نمی‌دهم در این مورد حرفی بزنم یا دخالتی کنم.
از ساور می‌پرسیم مگر شما همین چند روز پیش درباره کنار رفتن رویانیان با قطعیت صحبت نکرده بودید که وی اینگونه پاسخ می‌دهد: سایتی که این مصاحبه را به دروغ از من منتشر کرده بود تا همین حالا که من با شما حرف می‌زنم قرار بود فایل صوتی مصاحبه من را منتشر کند اما نمی‌دانم چرا این کار را نکرده است! به هر حال باید بگویم من درباره تغییر رویانیان با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم و هر گونه نقل قولی را تکذیب می‌کنم.
محمد رویانیان گفته شاید مرجعی بالاتر از وزارت ورزش فشار آورده که آقایان من را بردارند. این موضوع را با ساور در میان می‌گذاریم اما این معاون وزارت ورزش همچنان موضع سکوت در پیش می‌گیرد و می‌گوید: من در این مورد اطلاعی ندارم. اساسا من دخالتی در امور باشگاه پرسپولیس ندارم که بخواهم در این باره حرفی بزنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391