برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه کانون هواداران داماش:کاری به مافیا و قندعلی نداریم

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۲ — گل

کانون هواداران داماش در اطلاعیه ای عجیب و غیر معمول ، هوادرارن داماش را به آرامش دعوت کرد .

نکته این اطلاعیه اما این است که ، فحوای آن تحریک آمیز وبه نظر می رسد. نام بردن از کلماتی مثل قندعلی و اشاره به بازیکنی که حتی در شهرش محبوب نیست (پژمان نوری ) ، مافیا و غیره از آن امر به معروف و نهی ا ز منکر هاست که فقط در فوتبال ایران یافت می شود . بخوانید :
*بار دیگر روزی خاص برای فوتبال شهرباران فرا رسیده است ... روزی که می خواهیم پشت به پشت تیممان بدهیم. – همان عشقی که بارها برایش حنجره پاره کردیم و جگر سوزاندیم . داماش شهرباران این روزها پهنایش به بزرگی کاسپین است و ارتفاعش به بلندای داماش. پس باید قدر بنهیم این محبوبیت را و تلاش کنیم تا آنچه را که به قیمت خون دل بدستش آوردیم، آسان از کفش ندهیم.
*ما پنجشنبه شب نه به مافیای فوتبال کار داریم و نه توهین های پیشین بازیکنی که حالا حتا در خانه اش هم دیگر محبوب نیست، توجهی می نماییم! نه در ورزشگاه شهرمان به کسی نشان شهریاری و ژنرالی بذل و بخشش می کنیم و نه کسی را گروهبان قندلی خواهیم خواند! ما به ورزشگاه می رویم تا در یک شب رویایی و خاص جشن فوتبال بگیریم و بس....
*کانون هواداران داماش گیلان به همه ی هواداران پرشور و خونگرم تیممان هشدار می دهد که مبادا سوار بر موج احساسات گزک دست کسانی دهند که پنجشنبه شب به ورزشگاه می آیند تا تنها گزک جمع آوری نمایند! در روزهایی که قرار است فدراسیون نشین‌ها حرف حساب را با جریمه و اعتراض را با کسر امتیاز پاسخ دهند! ما توانایی آن را خواهیم داشت تا به همه ی ایرانیان نشان دهیم که چگونه می توانیم در چهارچوب اخلاق ورزشگاه پیر شهرمان را تبدیل به جهنم میهمان نماییم.
*پنجشنبه روز خوشبختی داماش است، وقتی من و تو ما شویم و بدخواهان را دست خالی از گزک به خانه بدرقه کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391