برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشم بیگ، سورپرایز فردای قلعه‌نویی: مصدومیتم برطرف شده و اگر کادر فنی صلاح بداند بازی می‌کنم

سه‌شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۴ — گل

مطمئن باشید حریف خود را دست کم نمی‌گیریم با تمرینات خوبی که در این هفته داشتیم با حمایت هواداران و تشویق پرشور آنها و هدایت امیر قلعه‌نویی آنها را به امید خدا شکست می‌دهیم

استقلال پس از مدت‌ها در یک چهارم جام باشگا‌ه‌های آسیا باید روبه‌روی تیمی بازی کند که تیم ملی‌اش قدرت چندانی ندارد اما با ستاره های خارجی اش می تواند استقلال را سورپریز کند. در همین رابطه با هاشم بیگ‌زاده بازیکن ملی‌پوش باشگاه استقلال درباره این بازی و شرایط خاص خودش صحبت کردیم. هاشم بیگ‌زاده در مورد این بازی به سایت گل گفت: اگر چه تیم بوریرام تیم خیلی شناخته‌ای در آسیا نیست اما باور کنید این تیم، تیم خیلی ضعیفی نیست چرا که اگر ضعیف بود خودش را تا اینجای کار بالا نمی‌کشید. البته ما گول این چیزها را نمی‌خوریم و مطمئن باشید حریف خود را دست کم نمی‌گیریم با تمرینات خوبی که در این هفته داشتیم مطمئن باشید با حمایت هواداران و تشویق پرشور آنها و هدایت امیر قلعه‌نویی آنها را به امید خدا شکست می‌دهیم. بیگ‌زاده در مورد مصدومیتش گفت: مصدومیت من بهبود پیدا کرده است و این یکی، دو روز با تلاش کادرپزشکی استقلال و زحمات آنها و تمریناتی که داشتم این مصدومیت بهبود پیدا کرده و خودم را به این بازی رساندم. بیگ‌زاده در پایان در مورد بازی کردنش با بوریرام به سایت گل گفت: بازی کردن و نکردن من خیلی مهم نیست، مصدومیت من برطرف شده و اگر آقای قلعه‌نویی صلاح بداند با جان و دل بازی می‌کنم. اگر هم صلاح نداند با جان و دل از روی نیمکت تیم را تشویق می‌کنم. امیدوارم هواداران به استادیوم بیایند و با آبی‌پوش شدن استادیوم و سکوها به بوریرام نشان دهند که استقلال چه تیم بزرگی است و آنها را شکست بدهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391