برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنگر: رحیمی جواب تلفن هایمان را نمی دهد

سه‌شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۹ — گل

حداقل آنها جواب بدهند بگویند پولتان را ببخشید یا پول نداریم به شما بدهیم

محسن بنگرازبدقولی مسئولین سپاهان بسیار ناراحت است. مدیرعامل این تیم اصفهانی باید مطالبات بنگر، سیدجلال حسینی، جوادکاظمیان وسیدصالحی را پرداخت کند اما طبق گفته این بازیکنان،رحیمی هنوز به قولش عمل نکرده است .

محسن بنگرگفت: به خدا دیگر نمی دانم چکارکنم مسئولین سپاهان حتی جواب تلفن هایمان را نمی دهد. حداقل آنها جواب بدهند بگویند پولتان را ببخشید یا پول نداریم به شما بدهیم. اما متأسفانه بعد ازاین همه تلاشی که برای سپاهان انجام دادیم هنوز هیچ اقدامی برای پرداخت پولهایمان نکردند.

بنگرادامه داد: آقای رحیمی که این همه پیگیرمطالباتش ازدهنوی است کمی هم به بدهیهایش فکرکند. هرچند بهترین راه برای رسیدن به پولم شکایت است اما من چنین کاری نمی کنم چرا که با سپاهان نان ونمک خوردم ودلم نمی آید ازتیمی که چندسال درآنجا بازی کردم شکایت نمی کنم. آنها با بازیکنانشان قرارداد میلیاردی می بندند اما حق ما را نمی توانند بدهند. ماهم ازاین راه زندگی می کنیم وبهتراست آقای رحیمی فکری برای مطالباتمان کند.

بنگردرخصوص حواشی اصفهان و دودی که دررختکن جمع شده بود گفت: ما به دود آنجا کاری نداشتیم فکرمی کنم دود آنجا به خاطرخرابی کولربود .درهرصورت ما به فکر بازی خودمان بودیم واصلا دود رختکن برایمان عجیب نبود.

می گویند عده ای ازطرفداران مقابل درب رختکن به بنگرفحاشی کردند اما این بازیکن خبرفوق را تکذیب کرد وگفت هیچ کسی درآنجا به من توهین نکرد اما در خود ورزشگاه ... بگذریم .

بنگر در پایان گفت: بعد ازاین همه سال من وسیدجلال بدون استرس درکناریکدیگربازی می کنیم امیدوارم دربازیهای بعدی نیز بتوانیم دروازه پرسپولیس را بسته نگهداریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391