برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیگ زاده: قلعه نوعی جوری تیم می بنددکه غیبت کسی به تیم لطمه نزند

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — گل

خب آقای قلعه نوعی لطف دارد امیدوارم در زمین فوتبال بتوانم خوب کار کنم و جبران کنم.

هاشم بیک زاده

هاشم بیگ زاده بازیکن ملی پوش استقلال انقدر خوب کار کرده که حالا در غیبتش جای خالی او در تیم احساس می شود.
بیگ زاده که مصدومیتی جزیی داشت حالا اولین تمرین را با آبی‌ها انجام داد و آماده بازی کردن است البته بعد از بازی با داماش...
با او یک گپ کوتاه زدیم.
مصدومیتت چطور است؟
خدا را شکر دیگر تمام شده و خدا را شکر می کنم که این مصدومیت جدی نبود و به پایان رسید.البته من به بازی با داماش نمی رسم اما همینکه اولین تمرینم را انجام دادم خدا را شکر می کنم و تمرینات خودم را در نبود تیم با مربی بدنساز تیم انجام می دهم تا بتوانم اماده و سرحال بشوم.
قلعه نوعی در کنفرانس خبری جای تو را در تیم خالی دانست این یعنی خیلی مفید کار کرده ای؟
خب آقای قلعه نوعی لطف دارد امیدوارم در زمین فوتبال بتوانم خوب کار کنم و جبران کنم.اما باور کنید اینطور نیست من هم یک بازیکن مثل تمام بچه های استقلال هستم.امیر خان آنقدر تیم را خوب بسته و در این قضیه استاد است که در تیمهایش اکثر بازیکنان در یک سطح هستند و اینطور نیست که جای کسی خالی باشد.امیدوارم زودتر برسم و بتوانم برای تیم محبوبم مفید واقع شوم.
فکر می کنی استقلال بتواند در لیگ امسال به جام برسد؟
ما در هر ۳جام مدعی هستیم نه فقط لیگ برتر،در جام باشگاه های آسیا هم تیم قدرتمندی داریم و امیدوارم با شکست بویرام بتوانیم استقلال را رفته رفته به جایگاه واقعی اش در آسیا برسانیم.
باز ی با داماش را چطور پیش بینی می کنی؟
بازی آسانی را در پیش نداریم چراکه داماشی‌ها از هفته قبل زخم خورده اند و می خواهند هرطور شده در مقابل ما نتیجه بگیرند.آنها در خانه بازی می کنند و حمایت تماشاگرانشان را هم دارند اگرچه هواداران بی شمار ما در همه جای ایران از استقلال حمایت می کنند.به هر حال امیدوارم بازی خوبی شود و تیم برنده میدان ما باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391