برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادرس: حضور عزیزی خادم در هیات رییسه فدراسیون غیر قانونی است

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۷ — ایسنا

عضوی شورای استیناف فدراسیون فوتبال با انتقاد از عضو هیات رییسه فدراسیون گفت: عزیزی خادم غیر قانونی بر سر کار آمده و وزیر ورزش و جوانان باید به تخلف صورت گرفته رسیدگی کند.

شهاب‌الدین  عزیزی خادم

مهدی دادرس در واکنش به صحبت‌های شهاب‌الدین عزیزی خادم در انتقاد به برخی از عملکردهای فدراسیون فوتبال گفت:‌ در قبال انتقاد تند و غیر منصفانه‌ای که ایشان از مجموعه فدراسیون انجام دادند چند سوال در ذهن به وجود می‌آید. اول اینکه عزیزی خادم خودش عضو هیات رییسه فدراسیون بوده و جزوی از مجموعه‌ای است که به آن انتقاد می‌کند!

وی افزود: نکته دوم این است که ایشان مدتی عضو هیات مدیره باشگاه پیکان بود و در طول حضورش دو مرتبه تیم پیکان به لیگ دسته یک سقوط کرد. نکته سوم در مورد عزیزی خادم تمایل زیاد او برای به دست آوردن پست نایب رییسی فدراسیون بود که به دستش نرسید و اکنون خیلی ناراحت است.

دادرس با بیان اینکه عضویت عزیزی خادم در هیات رییسه فدراسیون غیرقانونی است، گفت: یکی از شروط کاندیدا شدن برای عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه مدیریت در ورزش است اما زمانی که عزیزی خادم کاندیدا شد تنها دو سال بیشتری سابقه مدیریت نداشت و اصلا کاندایدا شدن و در ادامه انتخاب شدنش غیر قانونی است. زمان انتخابات همه حواسشان به انتخاب کفاشیان و رقابت با عزیز محمدی و قریب بود و کسی توجهی به موضوع عزیزی خادم نکرد.

عضو شورای استیناف فدراسیون فوتبال گفت:‌ ظاهرا زمانی به ایشان گفته‌اند به شما مسئولیت کمیته تیم‌های ملی را در قالب وظایف مشخصی می‌دهیم در حالی که در آیین‌نامه فدراسیون چنین جایگاهی به لحاظ حقوقی وجود ندارد و این خود یک جعل عنوان است.

دادرس تاکید کرد: این فدراسیون است که زیر سوال می‌رود چرا اصلا باب چنین موضوعی را برای عزیزی خادم باز کرده است. من تعجب کردم ایشان چرا اینقدر تند و بی‌منطق صحبت می‌کرد. فکر می‌کنم او در مصاحبه‌هایش تلاش می‌کند خودش را در سطح بالاتری و در حد و اندازه‌های وزیر ورزش و جوانان به دیگران معرفی کند. الان که تیم ملی در دوره این فدراسیون به جام جهانی رفته واقعا دلیل این انتقادها را نمی‌دانم. عزیزی خادم خودش می‌داند غیر قانونی بر سر کار آمده و باید با شرایط فعلی برخورد شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391